kodu korda 41

Pärast pisikest pausi käib meil jälle töö. Seekord siis õues :)

Alustati maja välisvoodri panemist. Kuigi meil olid majavärvid juba ammu välja valitud ja välisukski nende järgi tellitud, oli meil ikkagi võimalus natuke ümber mõelda ja seda me ka tegime :)

Kui algul pidi maja tulema hele-liiva-kollane ja otsapostid ja aknaümbrised helerohelised, siis nüüd ei tule kollast kuskile ja maja tuleb kahe rohelisega :). Küsimärk veel on, kas tuulekasti lauad tuleb nüüd tumedaks värvida või jäävad need ka heledad.

Kui “vöö” oli majale ümber pandud, siis esimese korruse laudade panemine läks päris kiirelt. Lauad on laiad kah. Ikka päris laiad :)

Kalle ülesanne on laudade värvimine. Kuna päikese käest meil siin eriti pääsu ei ole ja laudu päikese järgi ümber maja tassida kah ei jõua, siis värvida saab varahommikul ja õhtul hilja.

Otseseina on kõige mõnusam panna, sest sinna paistab õhtupäike.

eile õhtuks oli ta ka nii palju valmis.

Kui Tarmo S-ile rääkis, et tal tuleb kõik lauad otsast kolmnurka lõigata, siis algul S arvas, et ta teeb nalja. Ei olnud nali…kolmnurka nagu vanasti :)

Värvitud lauad on koguaeg otsa korral. Nii et ei saa öelda, et laudise panek töömeeste taga on.

Ma siis ikka panen ühe majas sees ka pildi. Kalle juba naeris, et pane, pane, saad kenasti kõigi ootused nulliks tõmmata oma ajutiste koledate kappidega :)

Maris (pildil) ;)))) ütles, et see tagumine kapp sobiks nagunii kõige paremini lõkkesse, aga ma ikka tahaks selle valgeks värida ja vaadata siis, kas sobib või mitte.  Kärdu riidekummut teleka all ei kaunista kah seda tuba kuidagi ning voodeid on meil kah kõigile pereliikmetele. Seal kus Liisu istub, seal magavad nüüd meil suuremad tüdrukud. Kahekesi ühes voodis ja neile meeldib :)

Välisvoodril on tähtaeg ka – Kärdu sünnipäev

4 Responses to kodu korda 41

 1. Kadi says:

  Tagumine kapp valge värviga ja imearmsate nuppudega oleks minu arust vägagi ok.

 2. tuleb välja, et Kalle on edev:)

 3. A says:

  minu meelest saab sellest valgena väga ilus kapp :)
  ja muidu ka väga heasti edenenud :)

 4. Kairi M. says:

  Oh, ma juba ammu ootasin neid maja väljast pilte.. väga ilus tuleb. Ja kapp tasub kindlasti valgeks värvida, lõkkesse jõuab teda ka värvituna visata, aga miskipärast usun, et seda teil teha ei tule.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: