Kärt 6 kuune

SELLEST on nüüd üks kuu möödas ja tuleb jälle üks vahekokkuvõte. Meie Kärdu sai täna kuue kuuseks :) Lugesin just eelmise kuu postituse läbi ja suurt nagu midagi polegi muutunud. No tegelikult ju on. Inimene, kes veel kuu aega tagasi ei osanud ennast selja pealt kõhu peale pöörata nüüd seda kunsti täiesti vabalt valdab. Onjuu vägagai suur edasiminek :)

Selle pööramisega oli ka nii, et talle oli publikut vaja ja milline koht kui beebikokkutuleks, selleks paremini sobiks. Lasi ennast kenasti teiste kõrvale tekile panna ja siis natuke utistamist ja oligi tehtud…kõik nägid jah, lugege nüüd siis teema lõpetatuks. Kuupäevaks siis 22.01.

Edasu ta natuke nagu proovis, aga enamus aega oli ikka selili. Nüüd viimase nädala jooksul on tal see pööramise asi nii käpas, et pidevalt tahab ennast kruttida. Pelae selle meeldib talle kõhuli olles pead käe peale toetada ja paar korda on siis niimoodi ka tagasi selili läinud. Pöörata oskab ainult ühe külje.

Roomata ei oska. Nõudliku hääle peale keegi ikka leidub, kes talle mänguasja kätte ulatab.

Lisasööki pole veel saanud, kuigi paar korda on toorest porgandit ja õuna lutsutada antud. Sellel kuul saab siis näha, mis ta lisasöögist arvama hakkab. Magamise koha pealt pole ka nagu midagi muutunud. Päeva jooksul teeb 2 pikka und õues. Kui ükskord ka kogemata alla kahe tunni magab, siis teeb kindlalt järgmise unega selle tasa :). Kõige rohkem meeldib õues liikumatus vankris, aga tänulikult on ta ka kõik meie uue kodu reisid kaasa teinud. Parematel päevadel jääb ta magama juba poole riietumise pealt, aga kui vakris on, siis juba kindlasti.  Autosõit on ka väga uinutav, nagu kõigil meie pere lastel.

Muidu on ta selline rõõmupallike, naeratab alati kui keegi talle otsa vaatab ja 10 kilo on ta omale kaalu ka juba kogunud. Eks see natuke raskemaks teeb stardist minema pääsemise, aga loodame, et kui minek käes, küll siis saab taljet kah peenemaks :)

Ükskord ta nuttis ka, tegelikult isegi kaks korda. Esimene kord siis kui ta esimest korda elus köhis. ja teine kord üks beebi haaras tal patsist ja siis öösel ta vist nägi seda unes, igatahes ehmatas ennast üles ja nuttis terve minuti.  Muidu pahaseks saab ta siis kui sööki piisavalt kiirelt ette ei kanta, aga noh ma kiire, nii et 10 sekiga saab hakkama küll. Talle meeldib isegi riidesse panek, ni et seal ka protesti eriti ei ole…

Kärdul on selline huvitav komme inimesi jälgida. Ja siis kui sa märkad, et ta sin vaatab, siis pöörab pea ära, nagu suur inimene :)

Igatahes on ta meie pere suur lemmik :)

Ma nüüd lugesin Liisu SELLE jutu ka läbi. No ma oleks võinud tegelikult kopipeist teha, selle nohu ja köha jätaks välja ja magamise kah. Kuna on veel pime ja külm aeg, siis Kärdule väga meeldib magada. Mütsi ja dressika peaks üles otsima ja pilti tegema :)

4 Responses to Kärt 6 kuune

 1. Katariina says:

  Palju õnne :) Tõsine naerupall on ta teil vist küll.

 2. A says:

  lõpmata armas ja hea, kui laps on heatujuline ja rahul :)

 3. Katrin says:

  Aeg läheb nii ruttu! Kõik Su lapsed on sellised mõnusad – ju kasvatuse “viga” :)
  Toredat Sõbrapäeva Teie perele!!!

 4. jaana says:

  6 kuud veel ja aasta käes :))
  Toredat kasvamist naerupallile!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: