12 aastat

Meil oli siin vahepeal tähtpäev…

Eelmine oli SELLINE …

Noh nii ilusaid pilte pole mul sellel aastal kuskilt võtta…pole käinud, pole teinud… Aga muid suuri erinevusi eelmise aastapäevaga polnudki. Või no tegelt ikka… Lilli polnud, sest õigel päeval oli Kalle tööl ja mina üldse väljas ei käinud, sest külm oli…ja üldse leidis Kalle, et miks tema peab lilli tooma. Tema tegi oma esimese sammu juba 12 aastat tagasi ära ja mina hoopis peaks lilli tooma ja tänulik olema, sest muidu me  ju poleks üldse tuttavaks saanudki :)

Üks suur erinevus muidugi on…see on ju meie  Kärdu. Aga kas tasub terve aasta rõhuda temale kui kingitusele :) suur ja parim küll…aga ikkagi…

Igatahes kingituste teema vahele jäetud kauplesime Kallega linna loa ja käisime kinos. Esimest korda ilma lasteta pärast Kärdu sündi. Seda filmi , mida mina tahtsin vaadata, me ei saanud…sest üllatus-üllatus, terve saalitäis inimesi oli pühapäeva hommikul vara kell 1 kinno tormanud ja kõik pilteid meie eest ära ostnud. Vaatasime siis ühte teist kah täissaalile välja müüdud filmi…aga mul on tunne, et liiga palju inimesi käib nüüd kinos ainult selle pärast, et kinopilet eelmise aastaga võrreldes poole odavam on…sest film ei olnud just kõige lahedam. Mulle fotograafi mätta otsast väga meeldis, aga sisu oli lahja ja mõttetu..värvid ja kompa olid mõnusad :)

Pärast kino ruttu koju, sest Kärt võis olla juba väga rahulolematu. Õnneks ei olnud ja õhtul hilja kui külma tõttu Kärt jälle garaazis magas, läksime teiste tüdrukutega poodi. Aastapäeva kingitust ostma…

ja kingituseks valisime 3 küünlajalga…väga praktiline kingitus meie uude kööki…või vannituppa või elutuppa või magamistuppa… ;)

küll me siis jälle romantikat teeme kui lapsed suuremad on ;) …nii me koguaeg räägime ja lubame ….

11 Responses to 12 aastat

 1. Greteliine says:

  Palju õnne!
  Meil Põhhiga ka just kolmeteistkümnes aasta käsil. Tegelt hakkab kohe täis saama.
  Kinoskäimisest – et vältida piletist ilmajäämist, ostame me piletid alati neti kaudu ja prindime kodus ka välja ;-) Ja kinos on mõnus käia, mis sest, et kinokülastajaid on jah palju rohkem kui varem.

  Imelist ühise elu jätkumist teile!

 2. krista says:

  No me selle kinoga tegime vanasti ka alati niimoodi…aga ma lihtsalt ei kujutanud ettegi, et pühapäeva hommikul on nii paljud naised naistefilmi vaatama tulnud…ja nädal pärast esilinastust ka kõik piletid välja müüd on ….see on see odav pilet…nüüd kui me vaikselt jälle kino lainele jõuame, siis teame,mis vahepeal muutunud on :)

 3. p6rgukiz says:

  Palju õnne! :) Päris pikk vanus juba ;)
  Meil läheb alles kaheksas… ja viies pulmaastapäev kohe ukse taga.
  Oh, ma unistan ka, et saaks kordki välja kuhugi, ilma lasteta. Kuna tugivõrku siin ei ole, siis unistama võimegi jääda :P Eks siis sööme koos pesakonnaga väljas, mis muud :)

 4. Sigrid Mets says:

  Palju, palju õnne! Me ka armastame kino ja oleme nii mitmeid kordi kinno minnes piletitest ilma jäänud, et ostan nüüd kõik piletid netist! Ja nüüd tõesti eriti tore kinos käia, kui pilet vaid 50 eeku :)

 5. Tiina says:

  Palju, palju õnne ja ühiseid aastaid!

 6. Efka says:

  Kõlab nagu meie aastapäevad :)

  Palju õnne teile

 7. Krentu says:

  Palju õnne ja palju tosinaid tulema! Ma ei mäleta, millal ma Andresega viimati kinos käisin aga äkki nüüd varsti ikka õnnestub :)
  Aga mida ei tasu vaatama minna?

 8. Helena says:

  Palju õnne tähtpäeva puhul! On hämmastav, kui kiiresti need aastad läevad…
  (meie viimatine kinoskäik oli kordamööda järjestikustel nädalatel, sest lapsi ei ole kellelegi hoida anda praegu, aga ühtede 3D prillide pealt sai jällegi nii kokku hoitud ;-) )

 9. vivian says:

  Palju õnne muidugi teile kahele!
  Ma ei tea kinost midagi rääkida, pole tõesti aastaid jälle sinna saanud. Muidu katsusin Eesti tegijate filmidki suurelt ära vaadata. See selleks.
  Tegelikult tahtsin kiita, et väga kaunid küünlajalad! Mul hakkas kujutlusvõime tööle, et kui hästi need näiteks kööki sobivad. See põrandani aken… istuks nagu väljas küünaldega. Sellest tuleb tõeline unistuste kodu.

 10. Eve says:

  Palju õnne tähtpäeva puhul ja hulganisti kauneid aastaid teile veel!

  aga mul tuli kohe suur nali selle peale:”… sest üllatus-üllatus, terve saalitäis inimesi oli pühapäeva hommikul vara kell 1 kinno tormanud…”
  on ikka elu, varahommik on veel kell 1 keset päist päeva :)))

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: