kodu korda 14

Kaua sa ikka imetled seda ilusat ilma siin linnas..nii me siis Kallega sõitsimegi eile vaatama, et kuidas meil seal kandis uus aasta tuli. Kärdu võtsime kaasa, aga teised jäid igaksjuhuks vanaema juurde, et mine tea kaugele seal üldse jõuab…

Lund ei olnudki sealnii palju kui linnas ja väga tublid traktorimehed olid ilusti ka tee puhtaks teinud. Mina siis pildistasin ja rääkisin naabriga juttu. Ega meil seal palju naabreid polegi ja ühega tutvusin siis nüüd ka mina. Kasutasin juhust ja küsisin ära kõik mind huvitavad küsimused…köögivilju saab nende käest. Kunagi 10 aastat tagasi kui nad sinna kolisid, siis olid aktiivsemalt sellega tegelenud, nüüd siis rohkem omaks tarbeks ja müüvad kah natuke…nii et kartulid-porgandid-peedid-kaalikad ja ka herned ja oad oleks nüüd juba olemas…ja õunamahlapress on neil ka olemas…väga hea järjest paremaks läheb…ja loomulikult saame me siisomad õunad kah seal läbi pressi lasta…oi kanu neil kahjuks ei ole …rebaseid on liiga palju, et vabakäigukanu pidada ja nii kahju oli vaadata kui rebane jälle mõne maha oli nottinud. Kalle aga on alati meile just kanu tahtnudki, nii et äkki proovime siis ise. Kassi naabrinaisel kah samal põhjusel enam pole.

Aga mune pidi ikkagi ühe teise naabri käest saama. Traktorid …ja ikka …neil on väiksem, aga näe Maidul seal paremal, nendel on suurem. Lapsi…vanaemasid elab siin küll, aga kohalike väikestega pole väga kursis…kool on tore..hästi tubli ja akvtiivne huvijuht ja lapsed pidid kah olema tublimad kui mujal ;) …. aga noh nagu maalapsed ikka suitsevad ja teevad koerust :) …kas kuskil on sellised koolid, kus lapsed ei tee koerust .

Mina vastasin ka ausalt kõigile küsimustele ja nii se meie naabritädi läkski otse teisele naabirtädile külla…et ikka kõik oleks võrdne ja aus :)

3 Responses to kodu korda 14

  1. Mari-Ly says:

    Oskad ju küll looduspilte teha :) ka ilma inimesteta!

  2. Greteliine says:

    Idülliline vaatepilt!

  3. Mann says:

    Te saite endale paradiisimaja.. julgutsab natuke isegi seda linnast-maale sammu tegema ja oma unistuse kodu suunas liikuma.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: