Kärt 4-kuune

Meie pere väike pontsikust naerupallike on 4-kuune. Olekski nagu kõik öeldud :)

Talle kohe meeldib naerda…mõnikord piisab talle vaid otsa vaadata kui midagi ta su näos ikka naljakat leidub…võimlemisharjutusted on ka jube naljakad. Nii siis käivad kõik pereliikmed üksteise järel teda naerma ajamas…sest no pole midagi armsamat kui ühe nii pisikese naeruturtsud.

Kui ta ei naera, siis tema vaieldamatu lemmiktegevus on söömine. Pole veel olnud sellist hetke kus ta poleks süüa tahtnud kui on pakutud. Väike kosutav eine kulub ju igal eluhetkel ära.

No ja mis siis veel üle jääb…magamine muidugi. Hommikused uned muutuvad järjest pikemaks ja kui keegi temaga seal magada viitsiks, siis ma ei kujuta ette kaua ta magab…kell 12-ni pole mingi probleem….siis on tunnike üleval ja juba tuleb jälle uni…

nüüd ta enam nii kaua õues ei maga…kolm tundi veab veel välja…mõnipäev ei vea enam sedagi… küll aga vajub silm kinni peaaegu pärast iga sööki ja siis ta niimoodi süles magabki nii kaua kui ma viitsin niimoodi istuda. Või nii kaua kui lastakse :). No seda ma ju juba tean, et terve esimene aasta on selline, et kunagi ei või teada, mis homne päev toob ja kuidas siis magamisega on…ööösel…öösel käib meil pull…kõik õed nagu ühe vitsaga löödud ja keegi neist ei ole kauem korraga kui 2 tundi järjest maganud. Eks ma järgmine või õigem oleks vist öelda ülejärgmine aasta magan :)

Tiss peab põse all olema ja proovi sa ainult patja ära võtta. Hommikupoolikul küll…aga õhtul peab raudselt sossul olema ja mida lähemal seda parem…

Mingeid silmaga mõõdetavaid suuri oskusi veel omandanud ei ole…st ei pööra veel kuhugi.. nats nagu üritaks, aga eks seda pekikest ole kogutud natsake üleliia ja nii on see tegevus natuke raske..jääb küljele pidama ja niigi mõnus ju olla…

aga me võimleme igapäev ja eks need oskused kah siis tulevad. Mänguasjaga sahmab küll natuke ja käte ja jalgade vehkimises püüab mingit rekordit purustada….et kui siis ükskord kõhuli saab, siis on mineka kah kohe :))

Nutab…siis kui söök liiga kaua viibib…mis on ka arusaadav põhjus, aga muidu küll eriti mitte. Ja kummalisel kombel meeldib talle riidesse panek…vaatab ja naeratab …naiste asi ikka :)

Palju õnne meie armas KÄRT!

Koos vanaemaga tegid suuremad tüdrukud tordi

ja Ketlin tegi talle kaardi ka…

4 Responses to Kärt 4-kuune

 1. Krentu says:

  Palju õnne! Ketlin joonistab nii ilusasti!

 2. soodomakomorra says:

  Ketlin ise seisab küll laste rivis, aga särk on täiskasvanutega ühte värvi. kohe näha, et suur õde, tunneb väiksemate ees vastutust:)
  mh?

 3. Anu says:

  õnne! palju Kärdu kaalub? ta meenutab Feliksit beebina, kes oli tõeline Michelini-mees :)Ja ka naljalt kosutavast einest ära ei öelnud. Roosi praegu aga ütleb vabalt einest ära, kui miskit muud huvitavamat silmapiiril. täna jäi tissi otsas magama, mis on tõeline ime.

 4. Katrin says:

  Palju õnne!
  Kaart on väga vahva!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: