Kodu korda 6

_MG_2744

Kui me selle maja ostsime, siis arutlesime Tarmoga ka teemal – pahad inimesed. Meie, kes me ikka veel naiivselt usume, et kõik inimesed on ilusad ja head ei võtnud midagi suurt ette peale selle pisikese sildi. Ja nüüd on see siis käes.

Ühed pahad inimesed arvasid, et neil läheb meie asju rohkem vaja kui meil. Mis siis, et meie nende eest maksime. Ega nad palju ei saanudki. Tarmo nimelt ei arva, et kõik inimesed on head ja vajalikku materjali ostetkase sinna ainult nii palju, kui ära jõutakse kasutada…aga ikkagi.

Kusjuures need inimesed ikka väga täpselt olid jälginud kuhu ja miks nad tulevad. Otse üle põllu ja pimedas. Mina küll kardaks üle põllu sõita..eeriti söötis põllu…aga noh, mina ei läheks ka kellegi majja ka niimoodi….kurjad mõtted peas.

Nüüd siis võeti igaks juhuks kõik ettevaatusabinõud koos kindlustega ette ja Kalle juba ütles, et peaks vist ikka need valve juhtmed majja sisse ka vedama. Noh kui peab, siis peab…

Muidu..väike jalutuskäik ümber maja, mis täna enam selline välja ei näe :))))

_MG_2708

_MG_2776

_MG_2770

_MG_2762

_MG_2781

väikesed, aga tublid :) …igaüks vastavalt oma võimetele…

_MG_2757

maja räästas…kusjuures tuulekasti värv on roheline…ausõna..ükskõik kuidas ma ka neid värve oleks keeranud…no ei läinud pildi peal õiget värvi :)

7 Responses to Kodu korda 6

 1. kati says:

  kui oudne, et varastati. aga see vist kaib tanapaeva eesti juurde, et kui kohal ei ole siis varastatakse. oudne ikkagi.

 2. Karin says:

  meil olid ka ükspäev vargad. õnneks olime ise kohal ja asjad (küll rikutud) jäid alles.

 3. Riina says:

  Meie maakodus käisid ka suvel vargad – vastikumat tunnet pole. Kusjuures – varastati ilma erilise rahalise väärtuseta asju, Hobby Hallist ostetud seinakell nt ja minu vanatädi veneaegne morsikann, Selverist ostetud lillekestega rohukarp ja ühtteist veel – aga ma lohutan ennast sellega, et ju mul on siis hea maitse… Aga esimest korda elus tekkis mul tõsine tahtmine kellelegi peksa anda, kui oleks kätte saanud.

 4. Heli says:

  Jama lugu.
  Siinkohal küsin, et kas olete oma uuele kodule ennast tutvustanud ja nii öelda kehtestanud? Viisakas on ju enne sisse marssimist ennast tutvustada. Iseenesest rituaal väga lihtne. Kõnnite oma kodu sees ja ümber ning tutvustate, kes olete, et teie olete selle maja ja maa uued peremehed. Ja rituaali lõpus viskate õue suvalisse kohta suvalised mündid, et anda nn põlisasukatele meelehead.
  Pisikese taotluse võite ka juurde teha, näiteks sõnada, et olen oma uues kodus õnnelik; see kodu on turvaline; minu koju tulevad ainult need inimesed, keda mina luban, jne. Lõpus siis tänada.
  Hea enesetunde annab see rituaal igal juhul ning mina usun ka, et sõnades öeldud vägi toimib.

 5. Liia says:

  kusjuures turvajuhtmed ja andurid tuleks vedada kindlasti. Eriti hea on seda teil teha praegu, kui seinad veel lahti ja elektrit ka veate. Õnneks need andurid ja asjad väga toa olekut ja maja ei riku. ka meil käidi varastamas ning kahjuks oli saak tööriistade näol meie jaoks päris kopsakas. Oli just sünnipäevadeks ja jõuluks erinevaid majas vaja minevaid tööriistu saadud. Ja naabril varastati kuu aega tagasi näiteks vast istutatud elupuuhekist 10 taime ära. Lihtsalt kaks auku on sees. Tõesti kummalisi asju varastatakse.

 6. Liia says:

  Ja kusjuures. Meil on maja ette pandud virn Aeroc silluseid ja U-plokke. Ja neid ei ole miskipärast keegi tahtnud varastada. Meil oleks küll hea meel kui keegi just need ära viiks ;)

 7. vastuik, vastik, vastik…..
  seda nad kirjutavad, et varguste arv on suurenenud.

  mis seal ikka, kui sinisilmsed edasi olete, riputate puu külge teise sildi lisaks – kuri koer.
  kui mitte, siis hakkate juhtmeid vedama:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: