järjekordne mõmmik

_MG_2914

Tuli jälle talv ja mis ma nüüd siis tegin…otsisin jälle meie mõmmiku kombe välja. No mis ma siis pean tegema kui näeb teine välja nagu uus. Ainult magatud on temaga…plekke pole ja moest vist väljas kah mitte. Vähemalt eelmine aatsa veel müüdi sellist.

Näed Ketlin on sellega käinud… SEDA pilti vaadates pole ma enam ise ka nii väga kindel, kes seal sees on…äkki oligi Ketlin.. aga kus siis Liisust selline pilt on?

Kusjuures see mõmmik pole üldse ainuke asi, mis kolmandale ringile läks. Pisikesi bodysid on päris mitu ja osad, mis nüüd Kärdule väiksed on, sobivad väga hästi ka järgmisele. Kusjuures plekkide suhtes ei ole minus mingit tolerantsi…iga plekiga asi läheb prügikasti…Meil lihtsalt on sellised korralikud tüdrukud :)

_MG_2915

3 Responses to järjekordne mõmmik

 1. Tiina says:

  Meilgi on mõned asjad, mis on kolm ringi juba käinud. Mõni asi on vahepeal isegi mõnd mitte oma pere last teeninud ja naasnud. Aga jah, siiski vähesed asjad. Praeguseks hetkeks, kui neljas endast märku annab, on selge, et suure osa riietest olen ma suutnud ka laiali jagada. No kodu, ka keldri olemasolul, ei ole lihtsalt kummist.

 2. Kati says:

  Meilgi palju riideid kolmandal ringil. Ja piltide pealt ei saa tihti aru kes seal riiete sees parajasti on…

 3. maris says:

  Ketlin nüüd küll seal linas pole, kuna Ketliniga sul seda lina ei olnudki. See ju ikka Liisu.
  No pisikesed bodyd on meil ka viimne kui üks alles, sest mis plekke see mõnekuune ikka ajab. Okei, üks plekk tuli meelde, mida võib juhtuda. Aga nii 74 bodyd on kõik hukas, kuna nende peale läks porgandit ja mustikat ja nii edasi.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: