Kuidas Kalle haiglas käis

Üks hommik ärkas Kalle üles ja ütles, et tal kõht valutab. Selles mõttes on mul mehega vedanud, et tema juba haiguseid ei ignoreeri ega ka niisama ei jäta…kui valutab tuleb arsti juurde minna. No ja ma arvan, et iga inimene, kellel on pimesool alles, kahtlustab kõhuvalu korral ikka  seda.

Arsti juures sai ta teada, et on jah pimesoole koht, aga noh…äkki läheb üle…

Järgmisel hommikul polnud üle läinud ja läks siis uuesti. Seal leiti jälle, et on jah ja noh…ja…noh…lõikame siis välja :)

Kuna Kallel on selline töö, kus haigus pole vabandus, ei ole seda siiski ka eriti mõnus valutava kõhuga teha…nii et kui välja, siis välja.

Õhtupoole oli juba välja lõigatud ja meie tüdrukutega läksime vaatama. Nende rõõmuks saime 2 korda liftiga sõita ja võtsid nad üllatavalt rahulikult seda, et issi seal niimoodi pikutas. Noh..Kalle oli meil ka täitsa rõõmsa näoga…näitas neile kuidas saab jala teki alt välja lükata ;)….seda kuidas voodiga trikke teha saab, seda ei näidanud…igaks juhuks ;)

Järgmisel hommikul mõtles, kas tulla koju või mitte ja õhtuks otsustas siiski tulla… palju lõbusam ju siin naiste käras olla kui seal vaikuses ja rahus raamatut lugeda :)….harjumuse asi :)

Ketlin kui vanem ja targem sai juba aru, et kui tuleb seal pikutada, siis tuleb pikutada…eriti veel kui selle tulemusena sai öösel emme kaisus magada. Liisu aga käis küll iga natuke aja tagant küsima, et kus issi läks ja millal ta tuleb…

Kalle sai aga haiglas teada, et tuleb olla palju tähelepanelikum kui arvata oskaks. Nimelt tuli teisel hommikul ilus õde tableti topsikuga ja ütles, et siin teie rohud. Kalle teada ei pidanud ta mingit rohtu saama ja seda ka õele ütles…õde läks kontrollima ja tuli tagasi ütles, ei need on teie rohud. Kalle, kes vahepeal oli topsikust paberi leidnud, küsis, et mis rohud need siis on ja mis siin kirjas on. Õde vaatas ja ütles, et see on teie nimi :)… praegu paneb muigama, et mis näoga ta seda öelda võis, samas äkki ta harjunud, et patsiendid oma nime ei mäleta ;)

Kalle, kes oli kindel, et see tema nimi ei ole, seda ka õele ütles. Nüüd pidi siis õde uuesti kontrollima minema ja tagasi tulles võttis lihtsalt tabletitopsiku kaasa ;)

Järgmisena oli uksest sisse toodud hommikusöök. Selles, kas tohib süüa või mitte, polnud Kalle ka enam nii kindel…hoolimata söögitooja kinnitusest, et võib-võib :)

Mina mäletan, et kui minul pimesool ära lõigati, siis ma küll ei tohtinud ja eks ma ole seda 100 korda ka kindlasti kodus rääkinud…sest vähe on mu elus olnud päevi, kus mul süüa ei ole lubatud ;)

Aga ühesõnaga…ega ei ole midagi seal haiglas nii, et tee ja ära kontrolli ;) …koju lubati küll kiirelt….

Head paranemist talle!

4 Responses to Kuidas Kalle haiglas käis

 1. Kalle says:

  Lõbus ei olnud mitte ainult minul. Mul oli kolm 60.nendates aastates toanaabrit. Üks neist alustas õhtul kell kaheksa kõhulahtistite joomist ja pidi seda tegema kella kolmeni öösel, kindlatel kellaaegadel. Kuna mina olin opil käinud ning haav andis tunda siis jälgisin tahtmatult toanaabri tegemisi. Vahepeal jäi ta wc-sse magama, kuna isegi 15 meetrit voodist potini võis jääda liiga pikaks distantsiks. Hommikuks oli tema torustik puhtam kui vastsündinul… Ja seda kõike sellepärast et ta saaks minna ühele väga põhjalikule torustiku uuringule, kus minikaamerad pannakse sinu sisse organeid salvestama.
  Aga ka temale toodi hommikul kandiku täis süüa, kusjuures kandikud (termoskarbid) oli korralikult tema täisnimi.
  Kui ta nüüd oleks söönud oleks kogu eelnev kurnav öötöö osutunud mõtetuks… aga ta ei olnud mõtetu mees :) Seega haiglas olles soovitan kogu aeg valvel olla – sinu mõistus pannakse igal juhul proovile. Aga vaatamata kõigele oli seal palju häid inimesi! Palju päikest neile nende igapäevases töös :)

 2. karin says:

  Head paranemist!

 3. no kes see muu selles peres ikka mehetegusid tegema peaks;)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: