Ketlini peigmehed….

_mg_1678

Ma ei tea mis ämma sündroom see on, et lapsele juba sünnist saati peikat otsida :). Samas naljakas ju küll, et ei tea mis elu toob ja äkki sa juhtudki kokku kunagi selle inimesega, kellega sa juba ühe aastaselt musitasid. Algul oli see puhas minu rõõm ja ütleks, et ega Ketlin oma peikadest suurt ei hoolinud.

Esimesed silmarõõmud oli Ketlinil tema onupojad. Neid on tal kolm ja on kelle hulgast valida. Ütleme nii, et nendest on Ketlin nüüd üle saanud :)

Nüüd on aga Ketlin jõudnud sinna ikka, kus ta juba õhtuti lasteaiast koju tulles räägib, kellega ta abiellub. Hetkel on kaalul kaks lasteaiakaaslast. Tõde tunnistades, on neil mõlemal ka täitsa kobedad isad, nii et minu poolest lasku käia :)

Ükspäev Ketlinile lasteaeda järgi minnes ütles kasvataja, et Ketlin, kes tavaliselt laulutunnis kõik ilusti kaasa teeb, oli poole tunni pealt niimoodi mossitama hakanud ja lõpuks isegi jonninud ja ta tuli lihtsalt tunnist ära. Natuke püüdsin autos arutleda sellel teemal, aga sain vastuseks ainult – ma ei taha sellest rääkida. Minu arust see vastus juba oli midagi uut, aga kui ei taha, siis ei taha :))).

Esmaspäeval lasteaiast tulles rääkis Ketlin kuidas neil laulutunnis pidi paarilise valima, seda ma nüüd ei mäleta, kas valis tema või valiti teda. Igatahes oli üks peika valitud. Ketlin siis rääkis, kuidas peika oli nalja teinud ja tema muudkui naernud :)))). See laulutund osutus edukaks, sest kasvataja õhtul rääkis kuidas Ketlin oli isegi mikrofoni laulnud ….

Eile sain veel selle eelmise tunni kohta kasvatajalt täiendavat infot, et enne mossitamist oli just keegi teine Ketlini peika ära valinud ja temale see poiss , kes talle jäi, ei olnud meeldinud. Vot nii….sealt siis tuli see, ei taha sellest rääkida.

Kusjuures ma teadsin, et sellised laused tulevad, aga et juba nelja aastaselt :))))

_mg_1679a

Pildid tegi eelmine suvi Diana ja sealne onupojast peigmees on nüüd rohkem juba Liisu oma ;)

2 Responses to Ketlini peigmehed….

  1. Greteliine says:

    ja jaa. alles meilgi see teema väga äkitselt algas (ka ehk neljaselt) ja neid mainimistväärivaid seiku ikka tekib ja tekib :-D

  2. Katariina says:

    Olles olnud korduvalt tunnistajaks Ketlini hämmastavale väikeste naiselike kavaluste ja nippide pagasile paneb see mind siiski jätkuvalt imestama. Ma tean väheseid täiskasvanud naisi (ning ei tunne neist ühtegi), kes niimoodi oma kavalere sõrme ümber oskaks keerutada, et need täiesti vabatahtlikult ja naerulsui nahast välja ja nõelasilmast läbi poeks, et väikse prinsessi heakskiitev naeratus ära teenida.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: