meie kuusk

_mg_9444

ajaloo huvides ;)…meil oli juba pikalt kokku lepitud, mis päeval me kuuske ostma lähme…ja jah…meil siin ei ole ei ühtegi hekki ega ka metsa, kust kuuske võtta võiks…küll aga on mul kõrva taha pandud, et rmk sellist võimalust pakub…aga ok…

nagu ikka suutsime me kogu valge aja lihtsalt niisama maha uimerdada ja nii me pidime ikkagi minema kuuske pimedas ostma. Ketlin teadis täpselt, et Selveri eest saab :)  Lasime siis seal esimese puu võrgust välja võtta ja seejärel uuesti võrku tagasi panna…ja kuusk oli olemas :)

_mg_9437

Kodus tuli siis kõige pealt mööda põrandat veeerenud kuulid kõik üles otsida ja kuusele riputada. Nelja aastane Ketlin teadis juba väga täpselt kuidas kuuske ehtima peab. Õpetas siis Liisut ka, kes oma eale kohaselt kõik ehted ühte kohta panna tahtis.

_mg_9446

Meie kuuse küljes käivad veel esialgu ainult kuulid ja tähed ja siis paar igaühe lemmikut. Ketlinil on need inglikesed, Kallel see tagurpidi rippuv mees ja paar helkurit on ka …ei tea kust need tulid. Ketlin tahtis küll ka karda ja käis neid ka mõlema vanaema puu küljest nillimas, aga ei saanud ;)

_mg_9447

Väike kontsert anti meile kah ja edasi veetis Liisu õhtut ehteid ümber paigutades ;)

_mg_9452

Kuusk on meil ilus :) ja kahjuks ka ainuke kodune jõulukaunistus. Isegi jõulutulesid pole Ketlini nõudmisel veel keegi tänase päevani üles riputanud…aga Kalle andis veel lootust, et äkki ikka vana aasta õhtuks saab …

_mg_9462

_mg_9450

_mg_9463

2 Responses to meie kuusk

  1. maris says:

    huvitav, meie pere on täpselt samasugune. me lihtsalt oskame kõik uimerdada ja teeme seda ikka suure mõnuga. näiteks praegu. kell on 13.26 ja me oleme kõik pidžaamades ning lõpetame hommikusööki, mis on kestnud mitu tundi. ometi on ilus plaan minna maale metsa jalutama ja päike õues paistab. aga nii mõnus on ju lihtsalt uimerdada…..

  2. luize says:

    Tagurpidi rippuv mees on muidugi Homer Simpson, kes tuli üllatusmuna seest. Vähemalt on neil Simpsonite sari olemas. Aga valik on mõnus.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: