Potil käimise lugu vol.2

Ma ei teagi, kas ma hakkan siia midagi üldse pikemalt kirjutama…sest enam vähem samamoodi nagu Ketliniga on ka nüüd Liisuga…

näed see lugu

Tegelikult on jah natuke niimoodi, et meie väike Liisu hakkab ka vaikselt poti peal käima… Algus oli okka päris mitu, mitu nädalat tagasi, kui ma otsustasin, et nüüd aitab ja lasin ta palja tagumikuga jooksma. Esimesel päeval kukkus piss maha…ise näiteas…näe kukkus…

Järgmise päeva õhtuks oli Kalle kindel, et lapsel on tähelepanu vajadus. Sest iga viie minuti tagant hüüdis ta pissihäda ja siis kõik jooksid.

Lisaks pidi siis tema poti kõrval istuma ja lehte samal jala lugeda näiteks ei tohtinud. Kah jõudis ta koos oma hädaga lehe laua peale viia…aga suures jooksmise ja korraldamise tuhinas läks tavaliselt ka pissihäda üle.

Edasi läks nii, et poti peal käis ilusti siis kui pükse jalas ei olnud…nii kui midagi jalas oli kukkus jälle kuskile midagi….ja nii on see ka täna.

Suure plussi poole võib aga lugeda selle, et plaja tagumikuga ringi joostes käib ta ise omal algatusel potil.

Ja vastupidiselt Ketlinile tõi Liisu näiteks oma poti mulle teisele korrusele näidata :)

Plaksutada tuleb ka kui kõik õnneks läheb…

Ja suure poti võib ka minna…seal on su-summ joonistatud… ta ütleb seda su-summi nii armsa häälega, et ma ikka igakord lasen tal mitu korda korrata :)))

Ketlinil oli viimane mähe Liisu sündimise päeval ja sinna maani on meil veel poolteist kuud aega…nii et me oleme täitsa graafikus :)

One Response to Potil käimise lugu vol.2

  1. jaana12 says:

    Tore teie potilugu lugeda.
    Meie Berta on mähkmevaba. Öösel paneme mähku ainult siis, kui õhtul palju joonud on. Eile tegin köögis süüa, Berta oli esikus poti peal. Tal kaks potti. Pärast nägin, et ühte potti oli pissinud, teise potti kakanud :D

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: