sügist püüdmas…

Minu blogilistis on 74 blogi ja veel hunnik on neid blogisid, kes ei luba ennast listi panna või on oma blogikinniseks teinud jne… enesest mõistetavatel põhjustel kuuluvad minu lemmikute hulka kõik rohkem või vähem fotoblogijad. Need on ka kindlasti need blogid kus kunagi ühtegi “lugemata” postitust ei ole, kui samas kõrval võib mõni aktiivne kirjutaja mul mõnikord 100 piiri ületada.

See oli esimene sissejuhtatus.

Teine on see, et ma siis alati imetlen, neid perefotoblogijaid, kuidas nad kõikjale oma laste ja teiste fotoaparaatidega sõpradega jõuavad. Ükskord Dianaga arutades jõudsime ka järeldusele, et me peame minema koos oma peredega kuhugi ilusasse kohta ja tegema selliseid pilte et ema on ka pildi peal.

Sujuvalt sai suvest sügis ja kui me nüüd terve eelmine nädal arvuti tagant vahtralehti imetlenud olime otsustasime, et kas nüüd kohe või mitte kunagi. Aga nii väikeste pärdikutega on ju nii, et peavad ilusti enne magama…, et rõõmus ja õnnelik välja näha.

Viimane modell aeti kell 5 otse voodist õue, sest valgus ju kukub…. :)… kõikide meelhärmiks oli tõusnud tuul ja kiiruga valget kohta otsides olime äkki otsaga stroomi rannas…

Edasi nägi asi täitsa koomiline välja…2 ema haarasid fotokad välja ja kukkusid võõraid mehi ja lapsi pildistama. Lõpuks saime ennast ikka nii palju talitseda, et kohustuslikus korras pidid emad ka pildile minema.

Mehed ja lapsed ei saanud küll suurt aru, mis toimus, sest tuul oli kõva ja vähem kui tunni pärast kupatati kõik ruttu autosse tagasi :) ..enne seda tiriti ja hoiti kinni ja meelitati jne…mingi laheda hetke tabamiseks oli liiga külm ja liiga tuuline ja päike ka loojus juba…

Aga rist on kirjas ja pere on sügises pildistatud enne, kui nina punaseks läks :)

Alguses oli meil mõte ikka selline, kuidas kuuma suvepäeva õhtul me lähme randa piknikule, lapsed jooksevad rõõmsalt ringi jne jne…aga seda võib alati järgmine suvi teha…mitte ei või vaid peab :)

Ohh ja mis te arvate et siis on lihtne 2 last ühele pildile korraga saada… nagu näha oli kõige lihtsam viis nad kinni aheldada… :)….

vahepeal me tegime niimoodi pilti, selline vaatepilt tõestas järjekordselt et kutsehaigus on ka haigus :)

3 Responses to sügist püüdmas…

 1. p6rgukiz says:

  Nii tüüpiline, et pea kunagi ei ole seda inimest piltidel, kel fotokas käes :)
  Meil on nii vähe pilte, kus ma peal, eriti veel koos lastega. Kurb mõnes mõttes. Aga egas siis mees selle peale ei tule, et minust võiks ka pilti teha, ennem, kui ma mainin seda :P

  Sügis on ilus oma värviderohkuses ja Teie pildi on ilusad :) Õnnelikud paistavad need inimesed seal piltide peal ;)

 2. Kadri says:

  oi kui tore :)
  ja meie naabriproua ka :)

 3. Siiri says:

  Ilusad õnnelikud inimesed :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: