Kevadkollektsioon

 img_8420.jpg

Nii kaua kui lapsed nagu noored kuused kasvavad, peab ikka iga kevad kollektsiooni täiendama. Nagu ikka tuleb ka kevad ootamatult ja mina ei kuulu kindlasti nende hulka, kes kaubandusvõrgus varakult kõike kokku ostab. Tegelikult oleneb võrgust :)

Kuna pühapäevõhtul saabusis Kalle ja Ketlin maalt tagasi ilma lasteaia õuepüksteta, siis oli meil kaks võimalust. Kas sõita maale pükste järele või minna poodi uusi otsima. Temperatuur nõudis uusi pükse. Selliseid, mis peavad vett, aga samas ei tohiks väga paksud olla.

Pärast laulutundi jätsime Liisu Kallega koju mgama ja läksime Ketliniga kaubandusretkele.

Meie esimene peatus oli Humana. Tegu oli kaubapäevaga, mis tähendas seda, et juba kaugelt oli näha, et me ei ole mitte esimesed, kes sellel päeval sellise geniaalse idee peale on tulnud. Sellest hoolimata leidsime sealt Ketlinile natuke suure vesti ja palju suure kevadjope ;) kuna temal veel sügisene jope ilusti selga läheb, siis selle “uue” hoiame järgmiseks aastaks ning Liisule peaaegu paraja kevadjope. Töö kiire ja korralik. Pükse me sealt ei leidnud.

img_8413.jpg 

(Väikseks jäänud lemmikmüts, eelmise aasta sügisjope, uued püksid ja uued kummikud)

Järgmine peatus Lenne. Mulle see pood meeldib, sest ma peaaegu lati leian sealt seda, mis mul vaja on. Seekord siis oli vaja meil soovitavalt punaseid alt kummiga õhukesi kilepükse. Aga palun. Saagiks sai traksidega püksid nii Ketlinile kui ka Liisule ning Ketlinile veel ühed õuepüksid sellisteks ilmadeks kui lund pole ja vett ka mitte :)… punast värvi ikkagi.

Nii…. et kõik…. eheee… loomulikult mitte…. kummikuid on ju ka vaja :)

Kuna Ketlin avaldas soovi sõita trammiga, siis viisime auto Politseimaja  juurde tasuta parklasse ja sõitsime trammiga linna kummikuid otsima. Kummikuid oli lihtne valida. Meeldisid ned, mis meil kodus juba 2 numbrit väiksemad olemas olid ja hea meelega oli ta valmis Liisuga kaksikuid mängima.

img_8415.jpg 

(Ketlini talvemüts, taaskasutusel jope, uued püksid ja talvesaapad kolmandal lapsel)

Kodus küll selgus, et kaksikutega läheb veel aega, sest Liisul ulatusid tema kummikud üle põlve ja olid mmmmmmm 3 numbrit liiga suured ;)

Õhtu poole pakkisime mõlemad päkapikud riidesse ja õue peale patseerima…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: