Keit Liisi parim sõber

_c6f1290.jpg

 Reedel oli siis esimest korda nii, et mina läksin Ketliniga kahekesi õhtul välja ja jätsime Keidi Kallega koju. Minu arust oli meil väga mõnus õhtupoolik, kummardus võõrustajale ;)!…

 _c6f1301.jpg

aga kui me kodu poole sõitsime, siis ma kujutasin juba ette kuidas õnnetu Keit käed pikalt ees minu poole jookseb. Aga tühjagi. Kurb ei paistnud ta kuidagi olevat ja mind nagu polekski koju tulnud. Sest Keit jooksis küll käed pikalt ees, aga hoopis Ketlinit kallistama. Vot see oleks nüüd olnud see koht, kus fotokas oleks pidanud kaelas olema. Pani oma pisikesed käed ümber Ketlini kõhu ja pea kõhu peale ning naeratas siis. Seejäärel asus ta Ketlini mantli krõpse lahti tegema ja väga abivalmilt viis kõik Ketlini õueriided oma kohale. Silmanähtavalt oli tal hea meel, et tema parim sõber lõpuks koju tuli.

_c6f1300.jpg 

Ja mina jäingi nagu sammas sinna ukse kõrvale seisma :).

Ja täpselt samamoodi oli ka eile, kui Keit ootas, millal Ketlin päevaunest üles tõuseb ja jooksis siis talle rõõmuga vastu.

Küll aga on ta veel natuke väike, et täpselt aru saada kuidas Ketlini mängud käivad ja kurvastab kui tal ei lasta osaleda :))) aga ükskõik mida Ketlin ka ei teeks, tahab tema seal juures olla ja kaasa mängida :)

_c6f1308.jpg

Annika tegi need pildid!

4 Responses to Keit Liisi parim sõber

 1. Anu says:

  meil suusi ka rõõmustab hullult, kui venna koju tuleb :)

 2. Iti ema says:

  Uskumatult armas blogi. Aitäh, et sa seda teed ja palju uusi mõnusaid mõtteid.

 3. evelynco says:

  Sama siin. Kui Tristan väiksem oli, siis ta muudkui käis ühest toast teise ja otsis õde taga, kui viimast parajasti kodus ei juhtunud olema. Ja oh seda kokkusaamisrõõmu! Tegelikult tuleb praegu ka kasuks neid aeg-ajalt teineteise järele igatsema panna, siis läheb endal ka süda soojaks kohe neid vaadates. Muidu, kui nad pidevalt ninapidi koos on, kipuvad ikka kraaklemised tulema.

 4. Merje says:

  väga armsad piigad!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: