Jõuluvana käis…

 img_7001.jpg

Kuna meil sünnipäev just lõppes, siis meie kodujõuluvana oli väga praktilise meelega. Kui juba laps on sellises vanuses, et talle kingitused korda lähevad, samas rõõmustab veel pehmete pakkide üles, siis saigi Ketlin omale villased sokid ja pidzaama :)))).

 img_7011.jpg

Tegelikult oli aga kingituseks hommikumantlid. Kui küsida kuhu Ketlin minna tahab, siis esimene vastusevariant on alati basseini. Ja nii hea on siis seal siis enne ja pärast hommikumantlis ringi jalutada. Isegi peab… sest elu on näidanud, et ilma nohuta me muidu basseinist välja ei pääse.

Õhtul vanaema juures käis meil veel päris jõuluvana ka. Ja nüüd ma nägin oma silmaga kuidas Ketlin luuletust loeb ja laule laulab. Iga kingituse jaoks oli tal uus lugu olemas ja esines väga tublilt.  Aga see võib olla kuidagi seotus jõuluvana auraga… sest järgmisel päeval teise vanaema juures, keda Ketlin suhteliselt harva kohtab, ta mingit luuletust lugeda ei tahtnud.

Peale selle sai Ketlin kingituseks hiire. Arvutihiire. Muidu ta on selle läpakahiirega mässanud, aga kurtis koguaeg, et ei saa hakkama. Nüüd siis on tal oma pisike hiir. Ja just lugesin ühest blogist, et ei tea kas peaks blogipidaja oma Ketlinist 1,5 aastat vanema lapse kah lastekasse lubama. Kui meil juba nõuab hiirt. Ja just nimelt käib lastekas või siis teletupsude juures. Ja arvuti koha pealt teab kuidas arvuti käima läheb, teab millal internet on kohal. Siis kuidas favoriitide alt oma lastekas lahti teha ja sealt siis kas jussi multikaid vaadata, leo tähekast tähti õppida või värvida. Mõnikord vaatab kuidas juss Sveniga süüa teeb….Igatahes tegutseb ta seal täitsa omapead ja kui lõpetab, siis paneb arvuti ilusti kinni :)))… vot sellised on siis tänapäeva lapsed.

img_7026.jpg

Keidi lemmikkingitus :)

3 Responses to Jõuluvana käis…

  1. inga says:

    niiiii ilusad oma päkapikud on teil punaste kapuutsidega;)

  2. ingrid says:

    Kaks õekest oma uute hommikumantlitega kuuse all istumas … no super … mis siis veel jõulutunnet ka veel pärast pühi tekitada võiks :-)

  3. maris says:

    kas Liisule tõi jõuluvana Ketlini vana kaelakee?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: