sünnipäevapidu

 

Ketlinil ja Keidil on väga palju sõpru. Tegelt pole see päris õige.  Õigem oleks öelda, et minul ja Kallel on palju väikeste lastega sõpru ja sugulasi :). Ok päris nii see ka pole. Ketlinil on küll sõpru ja tema teadis täpselt keda ta tahab oma sünnipäevale kutsuda ja keda mitte. Osad Ketlini sõbrad on näiteks minu sõbrannad…. aga see selleks

 Ja kui tuleb pidu, siis tuleb ju kõik sõbrad peole kutsuda. Seda pidu ootas Ketlin küll väga. Kogu tema aega oli määratletud enne sünnipäevapidu ja pärast sünnipäevapidu.

Pidu toimus mängutoas ja lastele kohaselt pühapäeva hommikul vara :). Nii vara, et Keit tuli üles ajada, et ta hiljaks ei jääks ja ikkagi jõudsid osad külalised enne meid kohale :). Nagu ikka läks kõik nii kiiresti, et hoolimata sellest, et ma vahepeal isegi juttu jõudsin rääkida, ei pannud ma suurt midagi tähele mis juhtus.

Ja pildi peale ei jõudnud muud kui tordisöömise. Tordiga oli meil kohe eriline teema.

Kalle soovis peole kindlasti Selveri pannkoogi torti. Olgu siis neid või 1+ tükki, aga peab olema. Selver aga kahjuks enam pannkoogi torte ei tee. Mina jälle hääletasin Olümpia tordi poolt. Ketlinil polnud muud soovi, kui et lilled peavad peal olema ja selleks sobis Olümpia tort väga hästi. Kuna meil oli 2 sünnipäeva, siis tellisimegi olümpiast 2 torti. Ja Kalle ning ka palju teiste rõõmuks oma pannkoogikohvikust 2 pannkoogitorti kah.

Ja kui nüüd arvata, et 4 torti oli palju, siis ei olnud…. midagi ei jäänud alles :))) aga need lastetordid olid ka hästi pisikesed ja pannkoogitordid nii head:)

 

Ketlini ja kõigi teiste rõõmuks lubati lastel enne tordi lahtilõikamist tordi pealt ära süüa kõik lilled. Nii vähe on ju vaja, et väike laps õnnelikuks teha :)

Kingitustest räägiks kah :). Kõige pealt peab ütlema, et jõuluvana meie perre see aasta ei tule :) ja tegevust on mõlemal lapsel küll vähemalt aastaks :). Ma olen tihti mõelnud, et huvitav kust lapsed nii palju asju saavad… aga näe. Lastel sünnipäev, palju külalisi ja nii need asjad tulevadki. Ja kui hea meel sellest lastel veel olla võib. Ketlin juba nädal aega ei suuda ära mängida. Võtab aga järjest tegevusi ette ja ei raatsi magamagi minna…. Igatahes aitähh kõigile.

One Response to sünnipäevapidu

  1. Anu says:

    Palju õnne! Meil on detsembriti sama lugu, et mänguasjade ja joonistustarvete jms arv kasvab hüppeliselt ja jõuluvana tuleb ikkagi, sest ega siis lapsed süüdi pole, et neil just detsembris sünnipäev on :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: