Ketlin joonistas keha

img_5286.jpg 

Üsna tükk aega joonistas Ketlin meil kartulinimesi…. näide !

Käed ja jalad hakkasid otse pea küljest ja see pidi olema normaalne. Mingil hetkel aga ilmus ka keha. Ja loomulikult läksid siis ka käed ja jalad õigele kohale….. noh peaaegu :)

Siis järgmine etapp oli selline, et ühele lehele mahtus ainult üks inimene… koos oma hiiglasuure peaga. Siis oligi nii, et emme (kes on alati tema joonistusel kõige suurem) oli ühel pool lehte ja teisel pool oli issi.

Nüüd on aga terve pere meil ühele lehele jõudnud ja kui Ketlin ikka joonistama hakkab, siis tuleb joonistada terve pere.

Ja ütleks, et ainult inimesi ta joonistabki :)… ok päikeseid ka…. või siis kirjutab midagi…. oh…. autot joonistab ka…. aga see on ka kõik!

Pildidl vasakult: Ketlin, issi, emme, Keit Liis…. ja kõik hoiavad käest kinni!

5 Responses to Ketlin joonistas keha

 1. evelynco says:

  Neid kartulinimesi nimetasid meie kasvatajad teadusliku terminga – peajalgsed. Ja see pidavat tõesti olema üks kindel etapp laste teel saamaks suureks kunstnikuks:)))
  Tristan joonistas just eile pildi, kus olid emme ja issi.
  “Emme, sina oled see väikese peaga ja issi on suuremaga” kommenteeris ta ise.

 2. inga says:

  kuule, aga seekord sa ei olegi kõige suurem? võinohh, oled kõige suurema peaga, aga kerelt on Keit julgelt kõige võimsam:) issi on väääga graatsiline teil!

 3. Katrin says:

  Nii armas :)
  Martin ei taha üldse joonistada. Tema ainult ütleb, mida ma pean joonistama ja siis sodib minu joonistuse ära. Maris joonistas 2-aastaselt samuti peajalgseid :) Nüüd aga juba printsessilosse ja ükssarvikuid.

 4. trollike says:

  Vauu. Joonistamises on ta tõeliselt kõva käsi :) Minu poiss tegi eile mingeid ringjaid kritseldusi (“auto” mõistagi) ja seegi oli kõva samm edasi varasematest sik-sakkidest, täppidest ja kriipsudest ;) Hästi tubli igatahes.

 5. […] vahepeal oli tal periood, kus ta joonistas ainult inimesi. Sellest olen ma siin kirjutanud…näed siin Inimesi joonistab ta siiamaani, aga sellel lisaks on tal tekkinud uued huvid. Värvid. Iga päev […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: