Ketlin ja Maibrit

img_3877.jpg 

Peaaegu aasta tagasi ma juba kirjutasin Ketlini õest Maibiritist . Vahepeal on Ketlin suuremaks kasvanud, aga tema suhtumine Maibritti on täpselt samasugune.

Ükspäev poes mulle pusslet valides leidis Ketlin riiulilt väikese printsessinuku. Nagu ikka mänguasjade poes leppis ta sellega, et kunagi sünnipäevaks või päkapikkudelt või jõuluvanalt ta selle saab ja jättis oma printsessi ilusti riiulile.

Kuna aga minule meeldib meie peres see väike präänikuga kasvatamine, siis leppisime Ketliniga kokku väikese diili. Kui tema lasteaias ilusti magama läheb ja minu järgi minnes kasvataja rõõmsalt teatab, et näe Ketlin oli nii tubli ja magas nii ilusti, siis ma lähme pärast seda poodi ja ostame selle printsessi. Ketlin oli nõus ja magaski ja poodi me läksimegi.

Kuna samal päeval pidi ka Maibrit Ketlinile külla tulema, siis poes tahtis ta ka Maibritile samasugust printsessi osta. Pani ühe endale krovi ja asus teist võtma – Maibrit tahaks ka väga-väga seda printsessi. Kuna printsess jäi hinnaskaalale – jõuluvana toob, siis jäi Maibriti printess päkapikke ootama.

Kui siis Maibrit külla jõudis, võttis abivalmis Ketlin tal ilusti riided seljast ja mängis ilma tülideta…. minu arust…. kogu külasoleku aja. Kui Maibrit õhtul ära hakkas minema, siis aitas ta jälle ilusti riidesse, kalli-kalli ja musi ka.

Viimati kui me aga Maibritil maal külas käisime, siis ei näinudki neid kahte terve päeva jooksul….Nii kui külla jõudsime võttis Ketlin õel käest kinni ja nii nad siis jooksidki õues ja toas ja igalpool. Kui Maibrit magama hakkas minema, siis oli Ketlin hästi vaikselt, et õde saaks ikka magada ja oli väga rõõmus kui Maibrit jälle üles ärks.

Kui Maibrit ja Ketlin on teineteist juba nö leidnud, siis Keit teeb juba esimesi arglikke samme Sanderi suunas ;)… eks näe

img_2023.jpg

3 Responses to Ketlin ja Maibrit

 1. Anu says:

  meil on ka see hinnaskaala olemas, et kas jõuluvana toob või sünnipäevaks :) aga kuna meil need tähtpäevad nii lähestikku on, siis väike präänik kulub teinekord ikka ära.

 2. Evelyn says:

  Meil on ka hinnaskaala. Kuna Trine sünnipäev on “varsti” (oktoobri lõpus), siis viimasel ajal ta tuleb lasteaiast koju ja on igaks päevaks juba uue sünnipäevakingi soovi valmis mõelnud:)
  Aga õendusest oli küll lausa kadestamistväärt lugeda, kas teil siis sellist “õdede” vahelist kraaklemist ja mõõduvõtmist üldse ei toimu? Meil on ka Agega kahe peale üks suur pesakond õdesid-vendi, kes hoiavad ja hoolivad üksteisest väga, aga samas ikka tülitsevad ka nagu mina oma lapsepõlvest vennaga tülitsemist mäletan:)

 3. Krentu says:

  Nii armas jutt :) Ja pildid! Vahest tekib ka arusaamatusi – no nt Maibrit satub kallistamisega liiga hoogu aga Ketlinile juba aitaks küll :) Aga kui ma ütlen Maibritile et läheme Ketlinile külla, siis ta silmad löövad kohe särama. Aga nad sobivad hästi – Ketlin on mängujuht ja Maibrit on nõus kõike tegema, mida Ketlin ütleb :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: