Keit Liis 9 kuud ehk kolmveerand

img_3934.jpg 

No mis ma ütlen, et jälle üks kuu möödas…. ajalugu on siin

Ma hakkan siis hommikust pihta. Kui keegi ei nihele ja tea üles ei aja, siis magab ta kell 9-ni. Tavaliselt ärkab Ketlin kell kaheksa ja suudab ka Keidi varsti üles ajada, aga see selleks. Siis ta ajab ennast voodis istuli ja otsib kellele naeratada ja seda teeb ta kohe hästi laialt. Naeratus edasi antud tuleb minna tegudele. Täitsa on nõus ta natuke aega niisama voodil turnima ja asjatama. Juttu räägib nii palju, et kui öelda ahh?, siis tema vastab ahh!

Edasi tuleb meil pesu ja mängud põrandal :) Vaatab oma asju ja vehib nendega. Mõnikord on nii tubli, et tema kõrvalt saab ilusti ise hommikust süüa. Mõnikord ei saa kah. Täna sünnipäeva puhul proovisime jälle putru süüa… esimene lusikas läks hästi…. teine ka veel…. kolmas aga enam mitte. Aga viinamarja üle oli hea meel ja nektariini sõi kah :)

Siis tuleb väike tudu…. kuni Ketlini lasteaiani või kui enne ei saa mindud, siis alles pärast seda. Aga siis on ta ikka päris väsinud ja jääb jala pealt magama.

Magab kuidas kunagi 1…2…. ja mõnikord isegi 3 tundi. Mida hiljem panna, seda kiiremini jääb magama ja kauem magab. Ükspäev läksin pool 11 teda magama panema ja kõndisime 3 meie tavalist ringi, enne kui ta magama jäi.

Nii meil see päev siis läheb. Väljas kas kärus või kõhukotis või autos, toas põrandal. Kõige rohkem meeldib talle kui keegi veel temaga põrandal on.

Õhtupoole magab veel korra kui pannakse ja ööunne hakkab minema kell 10 ja jääb kell 11. Kusjuures õhtul on tal vaja pidevalt tissi optsast veel korra vaatama minna, et mis ja kus… ja siis tuleb jälle tagasi ja sööb edasi kuni ikka uni täitsa võimust võtab.

Öösel sööb ikka mõnuga ja siis keerab peale söömist demonstratiivselt selja. Magades ronib mööda voodit kuni üksöö oleks voodi kõrval oleva riiuli alla jõudnud omadega…tavaliselt tuleb sein ette.

Meeldib naerda, eriti Ketlinit ja Ketliniga koos. Üldse tunduvad teised lapsed tema jaoks palju naljakamad kui täiskasvanud.

Plaksu-plaksu mängib nii, et võtab oma kätega minu kätest kinni ja palksutab minu käsi. Ja kõndida on vaja koguaeg… kui vähegi keegi viitsiks, on tema nõus koguaeg käest kinni kõndima. Muud ei oska :)))

Võimlemas meeldib talle ka väga ja ujumas kah… neljapäeval läheb oma esimesse laulutundi… hambaid ei ole :))))

Palju õnne kallis Keit Liis!

img_4027.jpg

5 Responses to Keit Liis 9 kuud ehk kolmveerand

 1. p6rgukiz says:

  Küll ta on juba suur tüdruk :)
  Palju õnne :)

 2. Katrin says:

  Minu lemmikpilt – see esimene :)Palju õnne!

 3. Merx says:

  Palju, palju õnne!!!

 4. maarja says:

  Õnne ja rõõmu!

 5. jaana says:

  õnnitlused!!..1 aasta sünnipäevani pole enam palju aega jäänud. tore kuulda, et Berta pole ainus 9-kuune hambutu :))

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: