Lapsed mängivad koos

img_3924.jpg 

Eks kõik need emad, kes oma lapsed järjestikku teevad, ootavad seda aega, kui nende lapsed koos mängima hakkavad. Noh peab ju leidma piisavalt palju plusse, et neid üldse järjest teha :)))

Ei saa aga lugeda koos mängimiseks seda, kui suurem tahab väiksemat kallistada, see aga ei jaga veel midagi. Nüüd on meie väike Keit aga aru saanud, et kõige huvitavam mänguasi on teine inimene. Ükskõik kui vana, peaaasi, et oleks rõõmus teda nähes.

Beebivõimlemas tormab kohe teiste beebide juurde ja kui sõbraks ei saa, siis võtab emad ette. Samas oskab ta ise ka endale nats tegevust leida ja võib juba peaaegu 5 minutit mingit asja uurida – soovitavalt mõnda jalanõud :)

Ketlin samas on jälle sellises eas, et kõige huivitavam mänguasi on kellegi teise käes. Peale selle armastab ta väga esineda ja tänulik publik on alati teretulnud.

Hetkel on neil 3 ühist lemmikmängu:

1. Pussled. Ketlin kallab kastitäie puslesid põrandale maha ja hakkab esimest ettejuhtuvat kokku panema. Keit samal ajal istub kuskil tema läheduses, naeratab rõõmsalt Ketlinile ja sööb järgemööda ette juhtuvaid pusletükke. Kui Ketlin seda märkab, taipab ta et just seda pusletükki on tal hetkel väga vaja ja Keit võtab rõõmsalt järgmise ette. Juba paar korda on 10 minti nad täiesti rahulikult koos mänginud :)

2. Magnetid. Külmutuskapp on meil kapis, aga mikrokas on täpselt Keidile parajal kõrgusel ja mikroka ukse külge jäävad magnetid kinni. Mäng seisneb siis selles, et Keit kisub ära ja Ketlin paneb tagasi. Vahel mängivad uksega ka – Keit teeb lahti ja Ketlin paneb kinni. Keit on selline, et kui ta midagi uut avastab, siis ta kohe vaatab otsivalt ringi, et kuidas sellel reageeritakse ja rõõmsaid nägusid nähes, kordab oma uut oskust veel ja veel.

3. Rong. Kuna Keidi lemmikkoht on laua all, siis Ketlin avastas et seal saab imehästi rongi mängida. Tema on siis rong, mis laua alt läbi kihutab ja Keit on rongi ootav reisija. Aga selline reisija, kes naerab kui rong temast mööda tuhiseb. ….

Vaatame kuidas edasi neil need ühised mängud lähevad…

img_3940.jpg

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: