Uus suvekodu

img_3889.jpg 

Kui normaalsed inimesed ootavad, millal neil remont valmis saab ja nad saavad rahulikult elama hakata. Siis meie peres hakkab peale remondi lõppu suur nihelemine. Kus saaks ikka midagi ümber ehitada või muuta jne.

Ja kõige kummalisem asja juures on see, et me kumbki Kallega ei oska ise suurt midagi teha. Kalle oskab lõhkuda ja mina vaielda. Remondi juures küll vajalikud tegevused parema tulemuse nimel, aga tulemust sellest ei tule.

Nüüd siis sai Kalle vanematele “väike” maja ostetud, kus on palju rohkem ruumi, kui neil vaja on. Pärast pikka plusside ja miinuste ülelugemist otsustasime me ülejäänud maja oma suvekoduks teha.

Esimene ülesanne on vannitoa ehitus. Vannituba tuleb vanematega kahe peale ja saab olema ka ainuke ühine ruum. Esialgu. Võimalus on teha ka teine vannituba kui häda käes.

Enne veel kui Kalle lõhkuda sai tuli “natuke” ikka vaielda. Näiteks kuhu vannituba teha, miks sinna teha, milline teha ja kuhu panna vajalikud asjad ja miks ja millised jne. Nüüdseks on vaidlused läbi ja vannituba tuleb 3 meetrise lae ja suure aknaga. Nii et kui vannis oled, saad aknast välja vaadata.

Wc on eraldi ruumis, et keegi vannisolijat ei segaks ja kraanikausid peavad olema ka mõlemas ruumis, et keegi mustade kätega ringi ei liiguks – kusjuures see viimane oli Kalle suurim nõudmine.

Aken wc-st vannituppa pole veel lõpuni vaieldud, aga ilma vaidlemata jäävad põrandale vanad lauad ja kraanikauss läheb Kalle vanaema pesukausi laua peale.

Ohh mulle kohe meeldib jälle raamatuid lapata ja unistada…..

img_3894.jpg 

See aga on meie elutuba. Hästi vanasti oli seal 2 tuba. Siis veneajal kauplus ja enne kui maja omanikule tagastati, jõudis aktiivne naaber sinna baari sisustada. Nüüd tuleb sinna aga meie elutuba, aga seda alles…………………………….. hiljem…………… või veel natuke hiljem……………….

4 Responses to Uus suvekodu

 1. Krentu says:

  See on nüüd küll ebaõiglane kui sa kraanikausi kapi peale paned. Sest kunagi Sa minul ei lubanud seda teha, ütlesid, et kõigil ju on ja see on booooooooooooooring.

 2. krista says:

  aga see ei ole tavaline kapp…. see on see kapp, mille peal vanasti pesukauss käis… kohe selline spetsiomm… ilusti puust seebialused on ka küljes ja käteräitkukonksud… vot :)

  aga ma ühes raamatus nägin kuidas tavalisse kummutisse oli kraanikauss sisse süvistatud… ülemine sahtel käis nagu kingakapp lashti ja seal olid seebid ja muud asjad ja kaks alumist sahtlit olid kapiukseks tehtud ja seal sees oli riiul…. minu arust väga lahe idee..

 3. Katariina says:

  :-) Mul oli sama idee! ainult et meie kraanikauss asub selleks natuke kõrgel. Aga äkki ei asu ka.

 4. […] Uus suvekodu « No tags for this post. […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: