Kahe lapsega….

 img_2343.jpg

(vanemad õed-vennad)

Elu erinevatel etappidel suhtlevad inimesed erinevate inimestega. Koolis koolikaaslastega tööl töökaaslastega jne. Üllatus, üllatus :)))

Ja täiesti loomuliku on ka see, et kui sa saad oma lapse, siis tekib sul uus tutvusringkonad – emad. Kui sul sünnib esimene laps, siis koosneb see valdavalt ka ühe lapse emadest. Nemad on täpselt samal lainel. Kui sul sünnib aga teine laps, siis oleks ju loogiline, et käid tihedamalt läbi nende emadega, kellel on ka kaks last. Soovitavalt siis sama ealised kah.

Sest need emad, kellel on sinu esimese lapse vanune üks laps, hakkab nüüd tööle minema ja üldse on ühe lapsega elu nii lihtne, et ainult kahe lapse emad mõistavad milline su elu nüüd on :)))

Kui Ketlinil on omavanuseid sõbrannasid ja sõpru ikka väga palju, siis täpselt Keidi vanuseid sõpru pole Keidil ühtegi. Mõned on vanemad ja enamus nooremad. Aga nendele noorematele tikub ta sõna otseses mõttes praegu pähe istuma.

Mis ma nüüd siis tegelt öelda tahtsin. Kahe lapsega ei jää meil ükski seltskondlik üritus pidamata, lihtsalt lapsi on rohkem :))))

img_2309.jpg

(nooremad õed-vennad)

One Response to Kahe lapsega….

  1. ynry says:

    vaat.. jah. ma pään tunnistama, et emaks saades mulle uusi tuttavaid tekkinud ei ole. enda sõbrakesed aga otsustasid kõik mitte-enne-kolmekümmet last saada, nii et nende (esik- ja seni ainsad)lapsed on minu pesamunastki tüki jagu nooremad.
    a nooh, ega igav ole sellegipoolest ;)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: