Kuidas me loomaaias käisime

img_1769.jpg 

Üks hommiku kui ma jälle endale ja oma kahele lapsele tegevust otsisin leidsin ühes blogist sellise postituse. Egas midagi.

Tuleb siis koht ka meil üle vaadata. Võtsime veel vanaema ja vanaisa ja muud meie pere lapsed kaasa ning sõitsime kohale. Tädi juhatas meid kättpidi kõikide loomade juurde ja lubas kõik ise katsuda ja kallistada. Noh kui soovi on. Ponid sobisid selle jaoks väga hästi. 7 aastane Markus ei tahtnud aga kuidagi lambaid kallistama tulla. Ta isegi ei tahtmid lambapuuri minna. Sest ega need linnalapsed ju lauda haisuga harjunud pole.

Ja Ketlin kartis natuke nii jänest kui ka hane. Kui pole ikka enne näinud, siis mine tea. Siga oli lahe. Tema oli oma kuut ja käsu peale vedas oma paksu kere rahva ette ja esimesel võimalusel ukerdas tagasi kuuti magama.

Üks kukk oli väiksem kui kanad, aga oli nii väge täis ja ei lasknud ennast üldse sellest häirida. Aga kui tahtsid, siis lubas tädi ka kanade hulka minna….

Igatahes vahelduse mõttes oli päris lahe käik, aga ütleme nii, et Keit on veel loomaaia jaoks natuke liiga väike ;)

2 Responses to Kuidas me loomaaias käisime

  1. Katrin says:

    Nii vahva! Ehk õnnestub meil ka seal ära käia :)

  2. triibik says:

    ehee, käisime meiegi seal täna justnimelt selle sinu poolt mainitud postituse peale, mida ma täiesti iseseisvalt lugenud olin. väga armas oli. ja mänguväljakul oli preilidel nii palju sebimist, et sain lausa mängumajakeses raamatut lugeda.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: