maasikad….

img_9017.jpg 

Siis kui Keit hakkab suta-vuta tegema, siis me saame minna turu peale maasikaid ostma. Iga kell võib Ketlin sellise terminiga lagedale tulla.

Esialgu Keit küll veel suta-vuta teha ei oska ja seega ei sunni keegi ka maasikaid ostma. Kusjuures need korrad kui me neid välismaa maasikaid oleme ostnud, on Ketlin imestunult nii maasikaid kui ka Keiti vaadanud ega oska seiskohta võtta. Maasikad sööb igaks juhuks ära ja suurt kära sellest ei tee.

Natuke aega tagasi ostis Kalle meile aga paar maasikataime. Mõnel olid kohe maasikad ka küljes, aga sellised rohelised õnneks. Nüüd käib Ketlin iga päev neid maasikaid imetlemas, sest nende pealt on ikka palju selgemini näha millal turu peale saab minna.  Kordab mullegi igapäev, et siis kui maasikas punaseks läheb, siis võib ära süüa.  Igaksjuhuks mainib veel juurde ka, et Keiti ei tohi kõvasti pigistada, sest tema võib ka punaseks minna ja et Keit on õrnake.

Samas mingisugune Keit, kelle keerama õppimine peaaegu veerand Ketlini eluaega aega võttsi ei ole küll mingi tõsiselt võetav ooteaja määraja. Mine tea millal ta seda suta-vuta tegema hakkab

3 Responses to maasikad….

 1. Mari says:

  No nüüd on siis teada, miks meie oma peenralt juba suu magusaks saame – meil venna teeb suta-vuta :))
  Mis siis juhtub, kui käima hakatakse? Herned?? Need praegu õitsevad, äkki tõesti. ;)

 2. krista says:

  kui Keit kõndima hakkab siis tulevad päkapikud :)

 3. gaidi says:

  ma pean algusest hakkama. Juba ammust aega loen su blogi, väga armas. Ja sellest ajast kui märkasin sinu jälga oma blogis, oli tunne millegitõttu veel armsam. Täitsa kummaline, võõras inimene täiesti ju. ja nüüd asja juurde….meie väga väga maasikaaega ei oota, sest teame et üks kord tuleb see aeg, kus saame nõrkemiseni neid süüa. nimelt minu kodu ligidal on terve suur põllulahkmakas, kust oma isu täis sööme. ei ei, me ei käi sealt niisama neid noppimas, natukene võib ka öelda, et see meile kuulub. no minu emale, kes tegeleb juba 10 aastat maasika kasvatamisega. ja sel ajal kui ma oma blgogindusega taas kolimisretkel oli, tekkis mul imelik mõte. sokutaksin hää meelega sinu aeda korvi maasikatega, aga nii väga tahaks anonüümseks jääda. ja nüüd ma ei teagi, kuidas seda mõtet teostaksin :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: