Kuidas veeta päeva spaas

 img_7486.jpg

Üks 2 lapsega kodus istuv ema vajab ikka vahel lõõgastust. Selleks otsustasime veeta päeva spaas. Kaugele ei hakanud minema ja seega valisime selleks Laulasmaa. Peaaegu nädal aega pidasime spa töötajaga kirjavahetust, et kõik meie soovitus hoolitsused oleks ikka meile sobivas järjekorras jne.

Neljapäeva hommikul pakkisime siis terve pere auto peale ja kihutasime kohale. Suur oli aga minu üllatus, kui leti taga töötaja ütles, et meie nimele ei ole ühtegi bronerringut! Naiivne inimene nagu ma olen, ei tulnud selle pealegi, et meilivahetus välja printida ja kaasa võtta. Isegi inimese nime ei suutnud ma meenutada. Ainuke mis nad ütlesid, et oli jah broneering, aga selle te ju tühistasite?

img_7496.jpg

Noh, aga mis sa seal ikka silmi pööritad ja näppe keerutad, mida pole seda pole. Natuke suutsid nad meid siiski aidata ja maniküüri ma sain, aga massaaze me mingisuguseid küll meile sobival ajal poleks saanud.

Pärast sellist suurt sehkendamist, oli ilusast ilmast hoolimata, tuju läinud ja väga suur tahtmine seal kohe lahkuda.

img_7492.jpg 

Seda me siis ka tegime ja läksime hoopis Tabasallu ujuma. Vot see oli õige otsus. Basseinis oli korra veel 2 ema pisikeste tittedega, aga enamus aega möllas Ketlin seal koos Kallega üksi. Ketlin etendas seal küll väga uhket veelooma, kes ise oma pea vee alla pistis ja kõiki ujumisvahendeid proovida tahtis. Ujumise lõpetas ta mullivannis!

img_7508.jpg

Peale ujumist käisime veel Luccas söömas ja Keidi tungival nõudmisel tulime magustoitu koju sööma. Kokkuvõttes, üks suure pettumusega kaua planeeritud päev lõppes planeerimatult väga hästi :)))))

Koju jõudes saatsin ma spaasse ka kirjakese, millele sain automaatse vastuse, et see inimene tuleb tööle tagasi 10. aprillil. Väga mõnus viis ebameeldivsutega tegelemiseks ;)

img_7490.jpg

7 Responses to Kuidas veeta päeva spaas

 1. jaana says:

  Kuidas Keit Liis ennast vees tundis?Olen küll mõelnud,et võiks Bertaga ka ujuma minna, kuid samas on mingi hirm, et äkki ei ole kloorine vesi talle hea ja ,et ehk saab ta kuskil külma..

 2. krista says:

  Tema ei käinud tegelikult üldse vees, tal on ikka mingi nohu. Meie vaatasime kalda pealt.
  Aga Ketliniga sama vanalt käisime juba ammu ujumas ja talle küll meeldis…15-20 minutit täitsa ok ja kui lasta tal pärast ujumist 30 minutit kosuda vatid kõrvas, siis ei tohiks tal häda midagi olla.
  Kui me Ketliniga kunagi ammu käisime, siis just seda koguaeg rõhutatigi, et ei tohi kohe ujulast välja õue joosta vaid peab seal eesruumis istuma ja jahtuma ;)

 3. jaana says:

  eks me peame ka siis proovima kunagi kuidas Bertale vees meeldib :O

 4. Merx says:

  vahva, me kolime mai lõpuks tabasallu ära, siis hakkame ka kindlasti seal ujumas käima ja rannas, mis kiviga visata – kutsume teid siis teejuhiks ;-)) !
  Aga see Laulasmaa jutt on laitmist väärt.

 5. vardamoor says:

  Kui Tabasalus oleks vaid natu-natukene soojem vesi. Mul on seal alati nii jube külm olnud.

 6. mermaid says:

  Superhead pildid!!
  Eriti see viimane :)

 7. […] Spaasse hakkame me aga tithi minema. Ükskord me planeerisime pikalt ja siis läks niimoodi :) […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: