naabri kaunistused…

 img_7388.jpg

Mõni asi läheb nagu kuidagi rohkem hinge ja kuidagi ei taha meelest ära minna. Juba ammu kui me siia kolisime teadsime me umbes, mida me oma aias näha tahaksime. Aja jooksul raamatuid ja ajakirju sirvides muudkui aga täiendasime oma ideid. Kuna meil aga kohe võimalust kõike nii teha nagu tahaks ei olnud, siis olid osad asjad ka pilla-palla ja lihtsalt ootasid oma õiget aega. Lisaks käis ka pidevalt mingi ehitus kuskil, nii et minu kaunid peenrad oleks lihtsalt ära tallatud. Ja kes siis seda naise vingumist oleks tahtnud kuulata.

Seda enam läks aga hinge naabrimehe märkus, et me võiks natuke oma aia eest hoolitseda, et tal on piinlik! Temal käivad seal kliendid ja vaatavad meie lauahinnikuid või vaarikavõsa…..

Nüüd juba 2 aastat vähemalt käin mina igakord mööda vot täpselt sellisest vaatepildist. Väga kaunis taust minu roosade õitega veigelale ;)

img_7389.jpg

7 Responses to naabri kaunistused…

  1. P6rgukiz says:

    Kohutav, kui on sellised inimesed naabriks :D Jube ju vaadata üle aia.
    Tundub olevat vana inimene, kes kõik kola kokku korjab ja midagi ei raatsi ära visata :P

  2. Merx says:

    naer tuleb peale,,,naaber seebiks! ;-))

  3. mermaid says:

    On jah jube..
    Meil on ka üks selline, aga õnneks paar maja eemal, nii et ma päris oma aknast ei näe.
    Oi tal on ka igast asju kokku kogutud…

  4. krista says:

    vot aga tegemist ei ole mitte vanade inimestega võib-olla paar aastat ainult vanematega kui meie :)

  5. maris says:

    no ega teiegi enam mingis esimeses nooruses pole.

  6. Kirks says:

    Ohhhh…meie naabrid…pereisa jäi ratastooli kuna jõi odekolonni, pereema on boheemlane…pere teismelised tütred, üks peksab koera samamoodi nagu isa (kes nüüd invaliidina kasutab selleks õige jõhkraid meetodeid) ja teine on juba väga alaealisena ära kolinud…pereisal käivad ikka toredad sõbrad ka külas päevaajal kui teised pereliikmed on tööl…urineerivad ukse ette ja röögivad…ja ma olen rääkinud loomakaitseseltsiga ja politseiga ja MITTE MIDAGI EI OLE TEHA, ei ole vastavaid seaduseid, kuidas kaitsta seda vaest looma……lihtsalt vaata pealt, kuidas koera piinatakse ja päise päevaajal päevavargad lällavad…seega teil on isegi hästi läinud :)

  7. Kirks says:

    Ohhhh…meie naabrid…pereisa jäi ratastooli kuna jõi odekolonni, pereema on boheemlane…pere teismelised tütred, üks peksab koera samamoodi nagu isa (kes nüüd invaliidina kasutab selleks õige jõhkraid meetodeid) ja teine on juba väga alaealisena ära kolinud…pereisal käivad ikka toredad sõbrad ka külas päevaajal kui teised pereliikmed on tööl…urineerivad ukse ette ja röögivad…ja ma olen rääkinud loomakaitseseltsiga ja politseiga ja MITTE MIDAGI EI OLE TEHA, ei ole vastavaid seaduseid, kuidas kaitsta seda vaest looma……lihtsalt vaata pealt, kuidas koera piinatakse ja päise päevaajal päevavargad lällavad…pääsküla…seega teil on isegi hästi läinud :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: