Keit Liis 3 kuud

img_6705.jpg 

Küll need teised lapsed kasvavad kiiresti. Esimesega ootasid seda kuu möödumist, nüüd vaatad, et alles see oli…

Aga mis meil siis pakkuda on – üks rõõmus michelin!

Mingeid mõõte ma ei tea, aga nädala tagune täiskõhu ja bodyga kaalumine andis tulemuseks 6900. Kusjuures seda on näha ka tema keha pealt. Eriti kui teda paljana vaadata. Paned ta kõhuli ja pepu ja põlvede vahelisele alale jääb 5 paari volte. Ütleme nii, et modelli karjääri just ei alusta.

Aga samas näitab see meie perele iseloomulikku head isu ;)

Teiseks püüab ta lüüa kõiki meie pere magamisrekordeid. Öösiti ta magab, mis on nagu iseenesest mõistetav. See et talle ka öösel süüa meeldib, see ainult kinnitab eelmist punkti. Kuigi mõnikord ta lihtsalt tahab, et ma ta teisele küljele aitaksin. Esialgu ajab ta mind selleks nohisedes üles, aga järgmisel kuul, ma loodan, saab ta sellega juba ise hakkama.

Päeval magab ta 2 kolme tunnist “uinakut”. Me oleme teineteise tundmisega juba nii kaugele jõudnud, et teda magamaminekuks riidesse pannes naeratab ta mulle tänulikult ja vankrisse jõudes paneb juba peaaegu kohe silmad ka kinni. Ütleks, et paremini ei oskaks isegi mina ;)

Kui ta ei söö ega maga, siis ta on üleval ja mängib. Ta võib isegi tund aega täitsa iseseisvalt oma mängukaart kõigutada, et seal rippuvat kassi või kolisevaid võtmeid vahtida. Kui siis tuleb kerge vigin, piisab ainult pepu paljaks võtmisest, et rahulikult edasi kõigutada. Aga ta ikka seltskonnainimene, nii et natuke omaette nokitsemist ja siis ikka tagasi seltskonda (loe: sülle)

Kuna me püüame 2 korda nädalas võimlemas käia, siis need päevased ärkvelolekud jäävadki sellesse aega. Õhtuid meeldib talle aga perega veeta ja siis ta juba naljalt sõba silmale ei lase. Ja tavaliselt ongi tema viimane, kes magama jääb.

Mõnikord ta isegi protestib selle vastu, et miks kõik nii vara magama lähevad, aga võlusõna on söök :)

Vot selline siis meie sünnipäevalaps täna :)

6 Responses to Keit Liis 3 kuud

 1. kajakas says:

  palju õnne, tõesti tore rõõmus beebi teil :)

 2. Rosie says:

  Fantastiline pilt!

 3. jaana says:

  Õnnitlused ka meie poolt. Ka Bertale meeldib palju magada. Eelmine nädal sündis meil ka rekord, ta magas 10.30-16.30 järjest. Aga sellise naertava ja tänuliku näoga ta meil küll otsa ei vaata, nagu Keit. Viimasel ajal on hakanud isegi siis vigisema kui ta vankrisse magama panen. Ja mängukaare all rabistab ka tükk aega, kuid tundi kohe kindlasti mitte.

  Ja kindlasti on võlusõna söök…

 4. maarja says:

  Rõõmsat meelt Keidule ja muul famiilile samuti!

 5. Marit says:

  Ma olen ülikade. Minu 7-kuune ei ole absoluutselt magaja tüüp, pole kunagi olnudki. Tema jaoks ei ole probleemiks nt kell 5 üles ärgata ja rõõmsalt kilkama hakata. Ja see ei aita, et ta kell 7 uuesti natukeseks magama vajub. Mina ju olen üleval :S

 6. […] just lugesin läbi sissekande Keit liis 3 kuud ja peaks ütlema, et viimase kuu jooksul pole nendes eelmistes punktides suuri muudatusi […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: