ajaplaneerimine

 img_6698.jpg

Ükskõik kui hästi ma oma aega ka ei planeeriks, mõni päev läheb ikka kõik nässu. Aga alati ei ole ka mina süüdi.

Näiteks täna! Ärkasime kõik ilusti õigel ajal üles, kõik said söönuks, pestud ja kammitud. Veetsime veel natuke niisama kodus aega, et siis kõik plaani järgi jookseks… aga ei.

Kõige pealt läksime autole järgi. 10 minutit auto võtmete ära võtmiseks ja arve maksmiseks – peaks ju olema piisavalt aega…. aga näe ei ole – pärast hooldust ei tarvitse sul auto käima minna, sest millegi pärast on just nüüd aku tühjaks saanud.  Ma olen alati kindel olnud, et need inimesed, kes sul midagi parandavad ja sa nende tööst päris täpselt aru ei saa, salaja sul hoopis midagi ära lõhuvad ;). Kümne minuti asemel läks 20 ja nii jäime me hoobilt kukupai tundi hiljaks.

Tegime siis järgmise kukupai tunni ka kaasa, et Ketlin ikka lauldud saaks. Ja nii… 25 minutit Liisu võimlemiseni aega. Salmest Pelgulinna peaks sellest ikka väga piisama….aga näe ei piisa – raudtee pannakse kinni! Kõige pealt sõidab 100  vagunit ühes suunas, siis teises suunas. Ja nad mitte ei kihuta, vaid venivad. Siis lastakse 3 autot üle sõita ja hakkab otsast peale. Katkenud kannatus ja 1 järele jäänud minutiga tuleb nüüd ots ümber pöörata ja  sõita suure ringiga sõita ning jälle hiljaks jääda.

Peale võimlemist oli plaanitud Ketlinil autos magama jäämine. Kes aga suurte silmade ja naeratava näoga maja autost välja astus? Loomulikult Ketlin, kes ei tahtnud veel magama jääda. Nüüd ma kuulen, et ta vist on magama jäänud all toas… st et ma ei kuule midagi ;)

Õhtul on meil planeeritud Maibritile külla minek, ma igaks juhuks ei ütle mis kellaks ;)

One Response to ajaplaneerimine

  1. jaana says:

    Vahel lihtsalt pole võimalik asju planeerida..uhhh lõpetasin just tund aega kestnud magamapaneku. Mõtlesin küll, et peale vanni tuleb preilil hea uni, aga mitte sinnapoolegi. Silmad olid tal poolkinni, kuid millegi pärast unesegasena nuttis tükk aega.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: