unemüts

img_6537.jpg 

Ketlin küll nii palju ei maganud…. võib-olla magas ka, aga mina seda ei mäleta. Aga ikkagi.

Liisu ärkab hommikul üles. Hommik on meie peres tavalisel päeval kell 10.30… 11…. Siis ta sööb ja kell 12 päeval on ta juba nii väsinud, et jääks jalapealt magama, kui ta käia oskaks. Nüüd me oleme 2 päeva lõunaajal väljas pikalt jalutamas käinud ja selle aja on ta siis mõnusalt linas maganud. Kuskil pool 3 või nii on ta ära maganud, et uuesti süüa… ja siis tunni pärast lähme me kõik koos magama.

Kell 5 ärkame üle ja arvake ära, kes kell 6 õhtul juba jälle magab. Kui nüüd samas rütmis edasi minna, siis tähendab see seda, et öösel valib ta siis lõpuks selle aja, kus ta tahab 3 tundi järjest üleval olla…

Kuna mina aga eelistaks öösel magada, siis minu soovi kohaselt tuleks tal nüüd 6-st alates üleval olla. Eile oli talle see katsumus päris väsitav, nii et lõpuks ta ikka püüdis igati meile selgeks teha, et ta parema meelega magaks. Aga ükspäev kui me selle aja Eveli sünnipäeval veetsime, oli ta päris nõus sellega.

Täna hommikul oleks ma väga tahtnud talle selgitada, et näe kui mõnus on, kui me koos terve öö magada saame… aga ta on veel selleks liiga väike… Aga ma püüan nüüd olla järjekindel ja äkki siis ta saab aru…..

2 Responses to unemüts

  1. Uuno says:

    jube nunnu pilt

  2. jaana says:

    kitsas magamine meedib ka Bertale. kui toas ollakse veidi unine ja jonnine,siis hea ilmaga paneme õueriided selga ja lähme vankriga sõitma. ja tavaliselt jääb ta ka autos magama.nüüd tulid need külmad ilmad ja pisike ei saagi välja. nii kurb…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: