kaisuloom

Meil on siis tegemist kaisuloomaga. Tema tahab magada ainult kitsastes tingimustes ja soovitavalt hästi minu lähedal. Kõige meelsamini magab ta turvahällis ja nii et kombe oleks ka seljas. Ma tean küll, et niimoodi käkras ei ole eriti soovitav tal magada, aga magav laps on ju kõige parem laps :)

Vankrisse panin ta algul ilusti teki alla, aga millegi pärast talle ei meeldinud nii. ahaaa.. liiga palju ruumi. Võtsin, siis tallinna-paki-magamiskoti ja toppisin liisu sinna sisse ja tõmbasin nöörid ilusti kinni. Väga hea, piisavalt kitsas, et rahulikult 3 tundi magada.

Kolmas magamise variant on meil öösel voodis. Selleks tuleb kõige pealt kõht täis süüa ja siis rahulikult tissi padjana kasutada. Ja proovi siis patja röövida. Kohe ärkab üles ja protesteerib. Mõnikord öösel ei taha isegi süüa, lihtsalt nõuab oma patja. Noh ja kui proovid teda siis oma voodisse panna. Seal võib küll keegi teine magada, aga mitte meie kaisuloom.

3 Responses to kaisuloom

 1. Kirjutan sulle siin esimest korda. Lugemas käin ikka kogu aeg ;)
  Nii armas kaisuloom sul siis. Martin ronib siiani mulle oma voodist öösiti kaissu… ja ikka päris kaissu, mitte niisama kõrvale.
  Ketlin hakkab väikse õe kõrvalt suureks saama, et tahab juba üksi magama jääda :) Tubli tüdruk!
  Tervitusi teile ja loeme-vaatame pilte edasi!

 2. jaana says:

  Täpselt sama siin.Bertale meeldib minu kõhu peal magada ja üleüldse seal lebotada.Mõnikord ärkab ta selle peale üles,kui teda ümber tõstan.Ja magama meeldib talle jääda paremini siis,kui ta on kuhugi sisse mässitud.Teki sisse nt.Mõnikord on teda täiesti võimatu toas magama panna,kuid nii kui õueriided selga panna vajuvad ka silmad kinni.

 3. […] pilti. 5 minti pärast sünnitust ja neid pilte ma albumisse just ei jookse panema. Ja siis üks pilt veel, aga sealt ei ole ju aru saada, et see nii väga mina olen. Ja mõtle kui nüüd minuga peaks […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: