kõige lapsesõbralikum koht….


Meie perele meeldib väljas söömas käia. Meie tutvuse algusaastatel oli see väga lihtne, tuli lihtsalt koht välja valida ja meile sobival ajal sööma minna.

Kui Ketlin sündis ei olnud see enam midagi nii lihtne. Algul tuli vaadata tema magamise järgi, siis tema üleval oleku aja järgi. Nüüd oleme jõudnud nii kaugele, et oleks vaja sellist kohta, kust laps minema kõndida ei saaks, aga samas oleks tal peale söömise ka midagi huvitavat teha. Ja neid kohti ei ole mitte palju… Samas ei saa ka ära unustada kogu asja mõtet – söömine. Meie lemmikud siiamaani on Järve Seleveris 2 kohta ja Pärnu kohvik. Sobib ka Stockmann…

Aga see kõik on täitesti kahvatu…. GO Spa restorani kõrval…
Sissejuhatuseks peab ära mainima, et nad on 2 aastat järjest saanud kõige peresõbralikuma söögikoha hõbelusika.

Kõige pealt restorani sisseastudes näed kohe, et peaaegu iga laua juures istub mõni lapsetoolis õnneliku näoga laps. Ketlin küsiski kohe, et kus lapsetool on… ja nii me siis pargime temagi ühe laua äärde.

Naeratava näoga ettekandja toob meile kolm menüüd, millest üks ongi spetsiaalne lastemenüü. Vaimukalt kirjutatud menüü ei koosne friikartulitest ja viineritest – need on ettenähtud ainult nendele lastele, kes terve tee või päeva, ma täpselt ei mäleta, jooksul pole kordagi jonninud. Kui sa tahad emmele-issile meeldida, siis tellid frikadellisuppi. Kui sa oled seline laps, kes kohe üldse ei püsi paigal, siis sinu jaoks on soojad juust-singi saiad… jne. Sööke oli lastele ligi 10 ja neid serveerides tuuakse lapsele ilusti tema jaoks salvrätikusse keeratud pisikesed nuga ja kahvel või lusikas…

Ja juba olen ma sõnatu :))))

Lisaks sellele on restorani põrand kaetud muhu-mustri-lilledega vaibaga. Mis meeldis eriti roomavatele lastele, aga isegi Ketlin ei jätnud neid lilli näpuga katsumast. Ühe laua peal olid valmis pandud paberid ja pliiatsid ja päris arvestatav valik raamatuid. Nii et tegevust kui palju :). Mängunurk on küll silmapiirilt väljas pool, aga see oligi selline, kus mina ikka seisin koguaeg Ketlini kõrval…

Peale lastesöökide sobisid ka suurte inimeste söögid väga hästi süüa ;)… üks tõrvatilk meepotis oli ka, aga kuna kõik muu oli asja juures nii positiivne, siis ei hakkagi seda ära rääkima. igatahes külastasime meie seda söögikohta 3 korda :) ja iga kell läheks ma sinna tagasi….

Ei saa ka mainimata jätta, et kogu Spa on lapsesõbralik ja seda oli juba koridoris asuvatest lapsevankrite ja muidu ringi jooksvate laste arvust näha. Üks Spa-hoolitseja rääkis, et nii armas on kui juba natuke suuremad lapsed uhke näoga 30 minutisele massaazile tulevad. Nemad kui teenindajd kohtlevad neid ju samamoodi, tervitavad kätt pidi ja pärast saadavad ilusti ukseni ja tänavad :)

Peale lapsesõbralikkuse puuduvad sealt peaaegu täielikult igasugused pensionärid… ja selleks on vist kõiki hindu korrutatud spetsiaalse pensionäri koefitsendiga ;) ja enamus hoolitsusi on ka seal rohkem niisama ilu kui midagi päästvad või ravivad :))))

Et siis kui keegi tahab mõnda lapsesõbralikku kohta sööma minna, siis ma soovitan soojalt Go Spad ;)

PS: kuna ma restoranis fotokaga ei käinud, siis pildi peal on teine vaip, mis muljet avaldas ja mis oli koridorides ja tubades..

One Response to kõige lapsesõbralikum koht….

  1. meie käisime gospas siis, kui leevike ja mirtel peale tissi miskit muud ei pistnud ja neile menüüd ei toodudki.
    AASZM,,MMMMMMMM B UIUJHHHHHH JA

    MEIE VEETSIME ENAMUSE PÄEVADEST BASSEINIS.
    VVBLV NGVGBHJHNM

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: