Ketlini magamine


Kell on praegu 23.44 ja Ketlin on praegu veel üleval. Ühe eeskujuliku vanemana peaks ma ju ometi teadma, et ta peaks juba ammu magama, aga ta ei pea ju hommikul vara tõusma ja mina ei pea hommikul vara tõusma….
Nii mul siis ongi valida, kas läheb tema vara magama ja me tõuseme mõlemad vara või ….ei lähe vara magama

See et ta praegu veel üleval on ka sellest, et ta nii öelda alles ärkas ;) Päevaplaan on tal siis nimelt järgmine.

Kui keegi nihelema, kõva häälega jutustama ja vetsus vett tõmbama ei hakka, siis võib Ketlin ka kella 10-ni magada. Kuna aga kumbki meist tavaliselt nii kaua ilma nihelemata ei saa olla, siis ärkab ta kuskil kella 9 ajal. Kui ta kell 8 üles aetakse, siis ta on silmnähtavalt pettunud meis ;)

Edasi on meil meelelahutusprogramm kuni lõunani ja magama läheb Ketlin tavaliselt kuskil peale kolme…. mõnikorda ka nelja …. juhtub ka kell viis.
Aga kui minna kell 2 autoga sõitma, siis võib ta ka siis magama jääda.
Samas võib ta autos jääda magama ka kell 12… 11…. või ka pool tundi pärast ärkamist…

Ok… kui ta siis on magama jäänud… ütleme, et kell neli, siis magab ta tavaliselt 3 tundi….ja loomulikult ei lähe ta siis kell 9 uuesti magama :)

Kui ta vanaema juures oma lõunaund magab, siis ta võib veel rahulikul umbes pool tundi seal toas üksinda vaikselt mängida, ilma et kedagi segaks….
Kodus lükkab ta tavaliselt hooga ukse lahti ja hüüab mind ;)

Ketlin on ka mõnikord teinud ekstreem magamisi…

Jäi arsti juurde sõites autos magama.. Kalle võttis ta sülle ja viis arsti oote ruumi- ei ärganud…. ooteruumist arsti lauale, kus uuriti nõela kaasabil Ketlini jala paistetust – ei ärganud…. arsti laualt uuesti autosse, turvatooli – ei ärganud…

Teine kord käisime Mirteli sünnipäeval ja sõitsime seal koju, kui Ketlin autosse magama jäi…. tõin ta siis tuppa oma voodisse – ei ärganud…. vahetasin mähkmed – ei ärganud….. võtsin ta umbes 1,5 tunni pärast voodist uuesti sülle ja viisin autosse, et mina saaks arsti juurde minne – ei ärganud….

Ja tegemist ei ole mingi imikuga ju ;)…. aga noh, teinekord ei või hingata ka ja juba ärkab üles….

Aga nüüd peaks vist ikka magama minema…

2 Responses to Ketlini magamine

  1. Krentu says:

    Kui mu ema käib Maibritti vaatamas vahel, siis teeb mulle alati nalja, kui ta küsib, et mis kell ta sööb ja mis kell magab:) Vanasti oleks meil vist vanemlikud õigused ära võetud:)
    Meil on nüüd aga nii, et enam me koos kella 12-ni ei maga – Maibrit ärkab juba kell 9 või 10. Õnneks sellel nädalal on Andresel puhkus:)

  2. Ingrid says:

    Mulle väga meeldis jutu alguse poole koht “tema päevaplaan on siis nimelt järgmine”. Ja siis see, et kokkuvõttena võib märgata päevaplaanitust :-) Ehk siis elu läheb nii, nagu ta parasjagu läheb.
    Meil on samamoodi. Olen juba loobunud mingite järelduste tegemisest, sest kui need kõva häälega välja ütlen, siis järgmine päev enam sedasi ei ole :-P

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: