kuidas Ketlin ja Margared ükskord ammu sööma õppisid


Kõige pealt nad ei oska ju üldse süüa, siis nad ei taha süüa ja siis kui neile ükskord hakkab söömine meeldima, siis neil on vaja kindlasti süüa just siis kui teine sööb ja just seda mida teine sööb. Nii neil kombeks koos sõbrannaga söömist harjutada ja näha on, et nad võtsid seda väga tõsiselt.

Nüüd käib see söömine nii ja naa, on paremaid ja halvemaid päevi. Mõni päev süüakse enda kasvõi lõhki ja teine päev ei taheta eriti midagi. See söök, mis täna oli lemmik ei tarvitse homme enam üldse maitseda. Aga sõbranna söök tundub ikkagi ahvatlev. Isegi siis kui Ketlin mitte kunagi enne pole olnud nõus sellist asja sööma, on ta alati nõus pool sõbranna einest nahka pistma.

4 Responses to kuidas Ketlin ja Margared ükskord ammu sööma õppisid

  1. seda ma tean, et ketlinile sõbrannade söök maitseb. tänu ketlinile õnnestus ka meie plikal ikka oma mitu head ampsu keresse keerata. me peaks ükspäev kordama seda, mul hakkab jälle meelest minema kuidas mirteli söötmine käis, ehk keltin kordab mulle õppetundi:)

  2. Merike says:

    ehee, meil on nii, et kui Meriliisi sõbranna Karmel Eliise meile külla tuleb, siis ta alati sööb koos Meriliisiga kõike minu tehtud toite – ja ema Kirke peab vaid suurte silmadega pealt vaatama….oi kui tubli sööja ta laps külas on!

  3. Ingrid says:

    Nonii … et jätkub see teooria, et teiste silme all on laps nagu kukupai ja siis emmega kahekesi olles elatakse ennast välja. Ja siis tee teistele selgeks, kui raske ikka last on kasvatada :-P

  4. Krinsli/Margaredi emme says:

    Margaredi esimesed tõsised ampsud muide tulid Krista pakutud luskiast!See oli augustis, täitsa mäletan, nii et palju on kinni ka toitjas;)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: