kuidas Ketlinil sõbrannad külas käisid


Ketlinile meeldib minu süles blogisid “lugeda” ja pidevalt on ta näpuga ekraanis ja korrutab – tita, tita. Nii ma siis kutsusingi arvuti titad talle külla. Tegime koos suure tordi, ajasime sassi majast välja ehk siis panime kappi kinni ja jäime ootama. Ketlin läks veel korra välja magama, et siis kui külalised tulevad, saab ta olla rõõmus ja seltskondlik. Ja siis tulidki meile külla : Leevike, Mirtel, Maibrit ja Grete ja Ketlinil oli hea meel. Näitas sõbrannadele oma asju ja oli üldse lahke perenaine. Sõime kõik koos torti ja kui need emad ei oleks kõik nii jutukad olnud, siis oleks ehk keegi aidanud ka Ketlinil torti süüa. Nüüd pidi ta seda kahjuks kätega tegema. Aga sest polnud midagi.
Üldse oli emadel nii palju jututada, et enamus aega mängisid lapsed omaette. Ja nad tegid seda üllatavalt hästi :)))) …. kuni ära väsisid. Ma arvan, et see oli siis, kui umbes pooled jutud räägitud sai.
Nii et Ketlin ootab oma sõbrannasid varsti jälle külla :)

Ketlini uued sõbrannad tõid talle. Selles mõttes väga hea kingitus, et iseenesest häält tegema ei hakka ja kui temaga mäng lõpetatkse, siis ta kah edasi ei jorise!

4 Responses to kuidas Ketlinil sõbrannad külas käisid

 1. ja see kook oli oi oi kui hea…

 2. Ingrid says:

  Ja järgmine kord võibolla polegi enam nii naistekas pidu. Sest tegelikult on üks tita veel, kes hea meelega külla tuleks ;-)
  Ja meie ootame juba seda järgmist külaskäiku, sest teiste lastega on vaja ikka aktiivselt suhelda ehk siis emmele meeldiks teiste emmedega juttu ajada ;-)

 3. Merike says:

  Ja Meriliis võtaks ka meelsasti osa, kui teil selle vastu midagi pole!

 4. Marje says:

  mjaaa… see koogi maitse mõmiseb veel siiani suus:P

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: