kuidas ma käsitööd teen


miks sa ei ole seda veel blogisse üles pannud?
Kõik käsitööö tuleb ju kohe blogisse üles panna :))) Ma siis mõtlesin nüüd, et paneks ka mõne asja :)
Sellel päeval kui ma sain teada, et mul sünnib tüdruk, läksin kanga poodi roosat kangast ostma. Poes veel öeldi, et ära ole midagi nii kindel, näe minu tüdrukule kasvas 3 nädalaga noku külge ja sündis poiss. Sellest hoolimata, ostsin ma selle roosa riide ära, valisin ajakirjast mudeli välja ja hakkasin õmbelma :)))
Suurust valides mõtlesin, et päris pisikest ei tee, et teeks näiteks 68 suuruse… hea siis suvel käia. Millisel suvel? oli küsimus kui suvel oma last ja käsitööd võrdlesin. Sellel suvel küll mitte.
Panin siis aga kappi tagasi järgmist suve ootama.
Igaks juhuks eile, kui tegin kapis korda, proovisin käsitööd Ketlinile sega. Ja hea oli et proovisin. minu käsitööö olekski muidu kappi jäänud :)))

Nüüd siis saab minu õnneliku pilgu all roosas käsitöö ringi patseerida :)

6 Responses to kuidas ma käsitööd teen

 1. Krentu says:

  Kui ma seda käsitööd vaatan, siis tuleb meelde kuidas sa kaks päeva enne sünnitust tulid mind haiglasse vaatama ja võtsid selle näitamiseks kaasa. Ja õmblemsisest rääkimine ja see käsitöö-asi tegu mu kurvavõitu haiglatuju palju rõõmsamaks :)

 2. kui ma teada sain, et mul on tütar kõhus siis otsustasin, et ma ei pane talle ühtegi roosat asja selga. mõtlesin, et roosa on nõme. ja kolm kuud käiski leevike tumesinises ja beežis ja siis äkki mul hakkas tast nii kahju, et ostsin roosad asjad ja nüüd käib iga päev roosas. ta on ju ikkagi väike tüdruk! ja nii armas on roosa tüdruk.

 3. kui mul mirtel kõhtu tuli, siis mõtlesin, et mina ka hakkan õmblema, heegeldama, kuduma ja mida kõike veel. nii prooviks tegin leevikesele vesti, kudusin. sinise-kollase kirju. sellega minu kästöötamine lõppes. mirtel ei saanud miskit. aa suveks heegeldan kleidi talle. ma vähemalt praegu arvan nii.

 4. Eppppp says:

  mul oli ka alguses roosaga väike prpbleem. siiani meeldivad mulle kollased ja punased riided rohkem… aga kaugel pole aeg, kui minu maitse enam eriti midagi ei tähenda ja eks siis näis, mis värvi laps kanda tahab.

  muide, värvidest. mulle isiklikult valmistab su must taust peavalu… mu meelest on heledal taustal tekste palju mõnusam lugeda…

 5. krista says:

  see meil üks väheseid roosasid asju :)mulle meeldivad hoopis punased asjad!

  epule: ma tean, et sulle ei meeldi ;)…. aga ükskord kui ma tausta ära muutsin, siis Leevikese ema kohe pahandas.
  Peale selle mulle meeldivad pildid mustal taustal palju rohkem :)

 6. jah ma põhiliselt piltide pärast hakkasingi kisama. a muidu ka. hea on, kui igal ühel on oma värvi blogi. mina olen harjunud kristaasju musta pealt lugema.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: