kuidas meie peres jänestega on

ükskord ammu ma lugesin Leevikese jäneste kohta ja täna kui ma koristasin Ketlini mänguasja kasti tuli mul see meelde.
Vaatan, siis Ketlini jänesed ka üle, panen ilusti põrandale ritta, teen pilti ja kirjutan jutu juurde. Kui ma aga olin kõik Ketlini jänesed üles leidnud, siis vaatasin, et see jutt jääb mul küll kirjutamata. See tuleks selline paks raamat, mitte jutt. Ja sellest ma nüüd ei räägi :)))
Ma parem seletan ära, miks neid jäneseid Ketlinil nii palju on.
Kui mina olin väike tahtsin ma hirmsasti endale karvast looma saada. Alati kui me poodi läksime jonnisin mina kuskil riiuli vahel, et miks mulle seda karvast looma ei osteta. Pärast poest välja tulekut, loomulikult ilma karvase loomata, kõndisin ma demonstratiivselt teisel pool tänavat, et kõik ikka aru saaksid, kui õnnetu ma ilma karvase loomata olen.
Igal sünnipäeval ma ootasin, et mulle nüüd kingitakse mõni karvane loom. Emal ja isal pidi ometigi meeles olema kõik need demonstratsioon esinemised. Aga ei :(. Tegelt mul ikka müni loom oli, aga ilmselgelt oli seda liiga vähe…. Kui ma suureks kasvasin ja ma oma raha sain…. vot nüüd võisin ma osta karvaseid loomi täpselt nii palju ja tihti kui tahtsin.

Ja ilmselgelt on neid nüüd liiga palju :) Õnneks pole mul mingit vajadust neid hommikuti voodi peale ritta seada ja minu põtrade kollektsioon on riiuli peale kokkusurutuna väga rahul. Aga Ketlin ei pea küll kunagi muretsema, et tal liiga vähe jänesed on :)

3 Responses to kuidas meie peres jänestega on

  1. Marje says:

    See on umbes sama, kui mina väike olin, siis mõtlesin, et kui suureks saan, siis ostan nii palju kommi ja shokolaadi kui hing ihkab. Nüüd sööngi iga päev shokolaadi. Natuke olen Gretele ka andnud:D

  2. […] Ristitud loomad…. Karvased loomad on meie peres igati arvestatavad mänguasjad. Millal iganes Ketlin või Keit tulevikus näiteks laulupidu tahavad mängida – kooriliikmetest neil küll puudu ei tule. Või siis baltiketti… või muud suurüritust. Superstaari näiteks – tänuväärne ja rohkearvuline publik on alati omast käest võtta. Kes ei usu, siis vaadake. […]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: